Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo sleduje trochu okolní scénu (Gwent, Tabletop RPG, Nová deskovka) tak ho asi napadlo, že nový Witcher bude ze starého světa. Já teďka pročítám příběh Elranda z Larviku a zlatý věk Zaklínačů a tipl bych tuhle dobu

  • CD Project multiplayer neruší, ale to by ste museli vedieť anglicky

    • 0011

      Co se to na games rozmohlo za módu nedočítat ani nadpis? Protože pak bys tenhle nesmysl nenapsal.

      • Na games se hlavne rozmohlo, davat stejnym clankum ruzne nadpisy. Nekdo si asi mysli, ze je to strasne cool.

        • 0011

          V době kdy Alisar psal ten příspěvek měl tenhle článek nadpis "CD Projekt zrušil samostatný multiplayer Cyberpunku, místo toho ho přidá přímo do hry" ale i kdyby ne, tak je tahle informace přímo v článku. Irituje mě když má někdo potřebu se za každou cenu vyjádřit, ale ani si nepřečte, k čemu se vyjadřuje - dokonce ani ten nadpis, hlavně že se pochlubí že umí anglicky...

          • Jeste ted visi na tady novinkach stejny clanek s nadpisem: ,,CDP rusi samostetny MP pro Cyberpunk,,.

            • 0011

              Ano, to máš pravdu působí to divně ale předpokládám že je to kvůli tomu, že je to jenom náhled v malém okně a celý text se tam nevejde, ale to že CDPR ruší samostatný MP je pravda a kdyby to rozkliknul, tak se celou pravdu dozví článku. To znamená že jsem mu křivdil v tom, že si nepřečetl ani nadpis, nicméně to znamená že si přečetl jenom nadpis a stojím si za zbytkem příspěvku.

  • At se na multiplayer vykaslou, naprosta zbytecnost a soustredi se radsi poradne na single player.

    • Z pohledu single hráče asi ano. Ale zkus se zeptat účetních v Rockstaru, jestli jim ten Online mod v GTA přijde jako naprostá zbytečnost :-D

  • RAMIUS89

    Ani by nemusel byť. O čo by sme prišli? O trollov, cheatrov a toxic komunitu? To je v poho.

    • Inquisitor

      A o zběsile pobíhající a skákající avatary všude kolem.:)

      • RAMIUS89

        To hej no 🙂

  • tuco

    Cílem firmy je začít příští rok vyvíjet dvě AAA hry najednou.

    Tak desi, investorum se to asi libi a ono to smysl dava. Dokazu si predstavit, ze dva ruzny tymy na jednom enginu budou schopny rekneme reagovat na urcity situace lepe ci jinak nez jeden velky tym. 

    Beru to tak, ze po tom pruseru museli prijit s necim novym, s necim co pruserum v budoucnu bude branit. Obnovit duveru atd. Napr v rozhovoru s vyvojari z Ashborne Games padlo, ze THQ se snazi riziko snizovat tim, ze ma vice mensich studii. 

    Mne se libi toto:

    CD PROJEKT RED also intends to change the way in which it communicates with the world and promotes its games. Future marketing campaigns will be much shorter, with promotional content released closer to the actual release of the given game, presenting its operation on all supported hardware platforms. - CDP


  • 0tecFura

    Zajímavé je, že v credits po dokončení hry, jsou už jména lidi zodpovědných za multiplayer uvedena. 

    • Derp_1337

      Tak na multiplayeru už určitě někdo musel makat během vývoje singlu C2077. Bohužel k jeho dokončení zbývá ještě pěkný kus práce.

  • HammersmithR

    Pro mě osobně nejlepší hra všech dob, hraju již podruhé na staré PS4 a mám kolem 280 hodin hraní doposud. Pořád baví velmi. Na patch 1.2 jsem zvědavý, dík CD Projekt red, je to hra jak šitá mi na míru, prostě bomba. Vůbec jsem nejel žádnej hejt kvůli technickému stavu těsně po vydání, jen jsem se smál a veřil, že to CDPR opraví a taky že jo. Peace 🖖🏻

  • untentrauer

    Noo dobře no.....Chce se mi říct: Zapomeňte už na Cyberpunk a soustřeďte se na svět Zaklínače 😀

    • S ohledem na to, jaké komplikace jim po trojce dělal Sapkowski tak si myslím, že další dily asi neuvidíme.

      • 0tecFura

        Asi cca dva roky nazpátek CD projekt oznámil, že další hra ze světa zaklínače stopro bude, ale nejspíš ne s geraltem jako hratelnou postavou. 

        • Carnage666

          Mě by se líblo RPG s ruznýma classama. Válečník, Zaklínač, Čarodějka, Čaroděj, Elf lučišník atd. Samozřejmě skoro u každýho i výběr rasy.

      • 0011

        Jaký "asi neuvidíme"? Vždyť s nimi uzavřel novou smlouvu, takže jestli nevyhodili peníze jen tak za to, aby si jí mohli zarámovat, tak naopak očekávám, že už na tom dávno dělají.

      • LiarForHire1

        Už se usmířili. Sapíkowi jde jen o peníze a těch dostal ranec a další dva rance dostane za další díly.


        • untentrauer

          No táááák. Ale zaslouží si je! Jen je blbec, že si původně řekl tak málo. Zřejmě nevěřil v takový fantastický úspěch.

          • KrPa

            Nezaslouzi si je, je to blbec a alkoholik.

            • untentrauer

              Víš jak? On svý už udělal. Vytvořil skvělou sérii!! Teď ať si chlastá. Blbec je možná v jiné než tvůrčí sféře - tak jsem to původně myslel.

          • Derp_1337

            On si ale řekl o dost velkou částku a tu taky dostal.

            Jenže netušil, že trilogie her bude mít tak velký úspěch, že i pitomé 1% z tržeb bude mnohem víc než jakákoliv částka, kterou by mu CDP vysypalo na ruku.

            • untentrauer

              Jinými slovy, řekl si prostě málo, protože netušil, jaký to bude mít úspěch vždyť to kapíruju!

      • untentrauer

        Akorát je to bude stát mnohem víc peněz.....Ale oni na to mají

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit