Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VRFREAK1


     s novým updatem muj  ryzen 3900x a rx 6900 xt na vodě lechčí OC   s SAM funkcí zvládne cyperpunk v 3k raytracing full max detaily na max  50-60fps  ,  zatím co rtx 3090 to ani s DLSS neda na 50 fps  , ve 4k  bez ray tracingu vše na max sem na 30-60 fps avg tak 45 , což bez DLSS ani rtx 3090 nedá .

    Hodinu mi trvalo než sem si nastavil stable 60 fps s raytracingem ve 2560x1440  ,  rtx 3090 to zvladne s DLSS na ukor kvality  jinak pod 30 fps .

    Všude sou dost zavádějicí bechmarky nejspis to neumí řadně nastavit ,

    ANO RADEON Rx6900 Dá 4k jak nic bez raytracingu ,  zkoušel sem 4k na max s raytracingem a ani to není jednociferné !!!! 15 fps avg , zkoušel sem podobně vymaxovat rtx 3090 ta už ale ukazuje 7fps :S

    Rx 6900 s SAM  je lepší než 3090rtx ...

    Stějne sem Cp dohral 2 dny po vydaní na rx 5700 a znova to hrat nebudu ani s raytracingem ve 4ku na 60 fps :D Konzolová verze ani na ps5 nikdy nepobeží jak by si všichni představovaly s RTX už vubec ...

    • PS5 je jiny HW trochu, dotovany a je to hodnota jak nekdo psal, aby takove PC bylo silnejsi stalo by 70 000czk :)

      • Proč se zastavit na 70? Zrovna tam dej aspoň 200k, když už tu házíš total random čísla. :D

    • Derp_1337

      Všichni víme, jak je CP2077 nedodělaný, takže věřím, že budoucí patche pořádně spraví výkon na grafických kartách. Otázkou je, jak moc stoupnou FPS.

  • LiarForHire1

    Na PS5 pořád velká bída, snad stihnou ten next gen upgrade ještě letos.

  • Jen tak ze zvědavosti - kdy bude nějaký článek a hate na Disco Elysium full cut? :-D Padání, corrupted saves, nedokončitelné questy (já narazil na tři, ale dle diskusí je jich víc), scházející dabing tak u 20% dialogů a špatný dabing (jiný text) u spousty dalších. Rozbité ovládání, kdy většinu akcí je třeba potvrzovat dvakrát až třikrách, protože hra první kliknutí ignoruje. A pak menší technické potíže jako scházející textury, sekající se zvuky, absurdně dlouhé loadingy,....

    Není zajímavé že u jedné hry jsou technické problémy předmětem článků a diskusí půl roku po vydání a musí se kvůli tomu stáhnout ze storu. Zatímco u druhé je ticho po pěšině a člověk to skoro nesmí zmínit jinak je ušlapán? :-D

    • Pisa sa to, co sa cita.

      Disco Elysium ma pod recenziou 6 komentov, tuto nejaky "random" patch pre CP uz cez 20.

      Ono aj to Factorio dostalo malo priestoru a ide tiez o luxusnu hru. Hraci dostali to co chceli a este viac.

      Pri CP len malokto dostal to co chcel, ale hra sa zaplatila za prvy den predajov tak je vystarane :-)

    • Maxianimal

      To víš, klasický případ dvojího metru. A DE nemělo takový hype a očekávání jako CP, hotl se mu to odpouští snáz. Je to špatně, ale je to tak.

    • michaelfoucault

      Disco Elysium je i přes veškeré obtíže dokonalá hra s kultovním statusem. CP77 ne. 

      • Jakože hra kde ani nejde dohrát všechny questy (a to některé dost spjaté s hlavním příběhem jako naleze badge) je dokonalá? Tak to jo :-D

      • Sorry Disoc Elysium neznám....

      • Maxianimal

        To je naprosto irelevantní.

  • ahola

    Ty tabulky grafik o ničem když se nedají prostě sehnat :D

    • Derp_1337

      Já čekání na grafiku vzdal a koupil jsem rovnou celou novou PC sestavu. Dodání do 14 dnů.

      Když jsem napsal email dodavateli, jestli nebude problém s grafikou, tak mě informovali, že nebude, protože na skladě měli několik desítek karet ze séríe RTX30xx. Tady je vidět, že obchody mají nasysleno dostatek zásob na svých skladech.

      • Beep_Beep_I_am_Jeep

        Na Mindfactory.de nebo Caseking.de jsou skoro každý den nové karty skladem, stačí objednat. Vzal jsem odtaď již 3x.

        • Whoossain

          Samozřejmě "unbekannt"...

          • Beep_Beep_I_am_Jeep

            Zrovna tam máš kupu RX 6700 XT - 6900 XT či RTX 3060 / 3070 :-)

        • Derp_1337

          0k, díky za tip.

          S mou zkušeností jsem se obával, že karty vždy zmizí dřív než stihnu objednat. Přece jenom bot od těžařů je vždy rychlejší než skutečný zákazník.

    • Inquisitor

      A to někteří neštastníci, ze zoufalství začali uvažovat dokonce i o konzoli, která ovšem taky není:)

      • unicz

        Mimo jiné nic na next gen nevychází, takže není co hrát nás nedostupných konzolích:)

      • radim.zaty

        XSX se dá v pohodě sehnat za MSRP

        A kdo ví jak, umí sehnat PS5 do týdne o pár stovek dráž, než je MSRP.

      • Já ji mám a nešťastný si nepřipadám :-)

        • Derp_1337

          Nevím, jestli trolluješ a nebo jsi to prostě nepochopil.  😐


          Podle Inquisitora nešťastní jsou lidé, co to nemají. Pokud konzoli (nebo novou grafiku) máš, tak logicky máš být šťastný.

        • Tak to jsem nešťastný za tebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit