Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RAMIUS89

    No zahral som si trojku definitivku. No po hodine hrania letela z disku. Na easy mod som dostával na frak. Nehratelne. Nestačil som vyrábať armádu, prakticky som nič iné nerobil lebo to bola vlna za vlnov. Stará verzia bola lepšia, bola to aj výzva ale nebolo to nemožné.

    • já dokud nehraji na druhou nejtěžší obtížnost pravidelně vyhrávám, pravděpodobně bude chyba v tobě, ne ve hře

      • RAMIUS89

        Nedristaj

  • Inquisitor

    Pěkný to je

  • Tanatonaut

    To je tak hnusný. 🤮

  • twicer

    Wow ! Ono se jim to fakt povedlo, oni to skutečně dokázali p0dělat :D Ucházející vizuál s nulovou invencí oproti předchůdci. Aoe2 Remaster alá Stronghold warlords je na cestě, třikrát hurá !

  • No... jsem zvědav, hodně zvědav. Grafika je fakt zvláštní, asi je to záměr... takže budiž. Uvidíme, jak to bude s hratelností. Jinak to mám jako redaktor, dvojka miliarda hodin v lanparty řežbách, jednička super a trojka taková meh. 

  • Ten vizuální styl hry je takový netradiční. Hra vypadá jako by byla namalovaná stětcem na plátně. Je to nezvyklé, ale mě se to líbí.

    Co se mi nelíbí jsou animace. Jsou takové trhané a nepřesné.

  • tyjo tady jsou lidi slušně negativní....

    Vypadá to kresleně, babyrage!

    Nové mechaniky vypadají skvěle a diverzita civilizací může být hlavní bonus oproti AoE2, víc jako W3 prostě. Vybalancovat to jde, jak nám kdysi Blizzard ukázal.

    Plus je super očividný posun k mnohem větší realičnosti a historické přesnosti.

    Hype neopadl u mě.

    • Derp_1337

      Kvalitní gameplay a dobrý vzhled hry se navzájem nevylučuje. Ono jde udělat obojí.

      Podíval ses třeba na ty animace šípů? Když si člověk uvědomí, že je rok 2021, tak ta grafika působí k smíchu.


      A pro tvou informaci: ty negativní reakce na grafiku se šíří po celém světě. Není to jenom záležitost téhle diskuze.

    • Jak jsem psal níže. Tohle všechno beru a je to na prvním místě. Ale na co narážím je to, že to mohlo být jako hra super a k tomu to dobře vypadat. To se nevylučuje a taková značka si to určitě zaslouží.

  • KrPa

    grafika stejna jako z age3? tohle bude fakt propadak

    • Derp_1337

      Spíš grafika jako AoE2 Remaster. Taky se obávám, že většina hráčů nad tím ohrne nos.

      • KrPa

        jestli tam konecne hodi unikatni civilizace (jako v red alertech nebo warcraftu) s touhle starou grafikou a animacemi, tak ta hra bude fakt odpad, proboha i SCII vypada lepe a to ma 11 let! navic je f2p

  • Je pravda, že sice na prvním místě jsou herní mechaniky a samotný pocit z hraní, ale v roce 2021 by to taky už mohlo k tomu všemu nějak vypadat. Za mě mírný zklamání.

  • Ach jo, hraju zrovna Total War a ty potyčky v tom Age of Empires videu mi tak přijdou k smíchu... 

    Jinak grafiku překousnu bez problému, pokud ale nepůjde odzoomovat víc než 10 metrů od země, tak maj stejně smůlu... Ale teda to jak tam lítaj ty šípy je fakt divný...

    • Jarisko84

      Presne tie sipy... cele je to dake cudne ako by to malo byt hotove pred 5 rokmi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit