Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Chce to zase dvouroční a více pauzu, tohle už podruhé a hůře jim moc neprojde zvlášt když si zted přečetly že, průměrnej hráč nedá ani prvních 20 hodin 😬

    Jo jakýkoli neprobádaný moc herně prostředí by bylo fajn třeba zminované Japonsko, Čína atp... Asie by nebyla špatná, Evropa by mi moc neseděla, středověkej Assassín asi nee...

    Vždycky když čtu o Vallhale a vidím těch 70hodin a ještě bez dlx se mi protáčí panenky... 😱 zvlášt když si vezmu že už hraji/dohrávám Assassins Creed Odyssey kde už mám 79 hodin a něco, kde jsou ty časy max 15-20 lineární zábavy, abych řekl pravdu s vidinou dalšího Assa s herní dobou 100 hodin a téměř nulovou inovací a originálností se mi dělá mdlo.

  • Mě by se líbilo  timbuktu, mali, a musa Keita I. Ale ani pak bych si další ac nekoupil.

  • RAMIUS89

    Radšej nech si dajú pauzu.

  • Inquisitor

    Já bych to šoupl do budoucnosti. Takový cyberpunk assassin:)

  • Malta by byla super! 4000 let staré megalitické chrámy. Stovky let přetahování velmocí o strategický ostrov. Mix Arabů, Normanů, Byzantinců, Maurů, všeho možného. Rytířský řád. Historická města (starověká, středověká i ranně novověká). Ideální místo pro návrat ke hře na assassina ve stylu AC 1 a AC2. Mám takový sen - víc politiky, plížení, tichého zabíjení, konspirací a historických postav, věrnější zasazení a prostředí, historicky věrnější oblečení, zbraně, chování NPC, míň bojů proti hordám tupých nepřátel, menší ale zahuštěné město. Důraz na příběh, kde třeba záleží na pohlaví hlavní(ho) hrdin(k)y. Asi jsem naivní. P.S. Skoro všechno by to šlo udělat i v Jižní Americe, tam by zase lákal střet kultur, tajmené stavby, artefakty, božstva, schované poklady, Templáři jako krutí dobyvatelé, ... 

  • Derp_1337

    Jelikož série AC je tak velmi historicky přesná, tak bych se nedivil, kdyby vyšla verze AC:Pandora.

    V roce 2022 by měl vyjít Avatar 2 a v následujích letech Avatar 3 a 4, takže vývojáři z Ubisoftu ještě mají trochu času na tom zapracovat.

    • Jack1947

      To jsem zvědavej jestli ten Avatár bude aby třeba Kamerůna do té doby netrefil Infarkt nebo kovíd kdoví 😛, to asi bude jeepičtěji zfaulovanej Očekávanej film vůbec... Vždyt kdyby udělal i nízkorozpočták fanoušci by to brali více.

      Assasin Pandora by bylo až trochu moc přitažené zavlasy i z hlediska Ubisoftu.

  • ...nebo vůbec

  • Corvus

    Tak přesně tam bych AC nechěl. Mě by se líbila Indie a Japonsko.

    • LiarForHire1

      Do Japonska nepůjdou, to udělal 100x lépe Ghost of Tsushima. Akurát by si utrhli ostudu.

  • jindra.veliky

    Já bych bral něco nevydaného. Třeba Indii nebo původní obyvatelé USA dávno před kolonizací nebo Jižní Ameriku, též před kolonizací.

  • Malta? To by ale nemohli udělat obrovský, prázdný svět :) 

    • uher

      Vsadíme se?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit