Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bumtaratabumbumbum

    Za mě je to svatá trojice miniher Triple Triad (ffviii), Arcomage (m&mvii) a Fanorona (aciii).

  • Corvus

    Za mě čára v Poldovi, pazaak v KOTORu genialita, kostkový poker v prvním Zaklínači, hodně mě bavilo všechno v RDR II, vytuněný mlýn v Xuan Yuan - Sword VII. Dále třeba šipky v pubech ve Watch_Dogs: Legion. Cokoliv ve hrách od Amanita Design. Minihry v Yakuze byly super, stejně tak i v Shenmue. Je toho moc. Mám je rád.

  • Wolfenstein3D v moderních Wolfech byl taky příjemné zpestření ;-)

    Jinak z redakce jednoznačně zarval šponu Jirka Svák!

  • 0tecFura

    Kromě již zmíněných me napadá ještě hackovaci minihra v prvním bioshocku. To mě celkem bavilo i když to byla jen taková kravinka.

  • yeniczek

    Jsem asi výjimka, ale minihry úplně ignoruju a nemám rád, když mě do nich hra nakonec donutí. Nevím čím to...


    Ve Witcherovi 3 jsem nehrál ani sekundu gwintu, v KCD jsem byl donucenej hrát kostky u lapků a nějak jsem to holt přežil. San Andreas a posilovna byla strašnej zabiják :D Tak třeba jednou něco najdu. Asi to bude mít co společného s celkovým (ne)časem na hraní.

  • KrejciPetr

    Polda 3 - čára. Jako malý jsem to miloval.

  • Tak já nevím. Ať přemýšlím jak přemýšlím, tak mě nenapadá jediná minihra na kterou bych vzpomínal jako na něco dobrého.

  • untentrauer

    Zaklínač 1. Kostkový poker. COD nevím jaký díl, ale v Nazi Zombie mě bavili ty automaty...

  • Maxianimal

    Nejlepší karetní hra ve hrách je samozřejmě Triple Triad z FFVIII. Nevíte nic 😎

  • jindra.veliky

    Kostky v Kingdom Come a poker v RDR2. A v GTA SA jsem rád chodil do kasina a na kulečník :) chtělo by to něco i do Cyberpunku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit