Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock

    Tu hru nekdy v daleke budoucnosti vyzkousim, ale neverim, ze PSN cenovka je adekvatni. 

  • GodofBar

    Nehrál jsem, ale nějak mě osobně moc nezaujalo ..

  • U téhle hry asi snadno může nastat obrovský rozdíl v hodnocení zkušených recenzentů + hráčů, kteří znají tento herní žánr no a proti tomu hráči, kteří hrají jen hry typu AC na režim easy. 

    Mimochodem docela by mě zajímalo jestli Sony tuší jaký je průměrný věk majitele konzole PS4 nebo PS5. Osobně bych řekl, že starší hráči tuto hru ocení více než současní 15 letí uvyklí na fortnite atd.

    • Kabutops

      omylem jsem se ukliknul na nahlásit, omlouvám se, nechtěl jsem (pro redakci). Nyní k reakci - tohle je poprvé, co čtu názor, že by hru mohly recenzovat rúzné věkové kategorie, v rámci redakce/platformy. A musím více než souhlasit. Hráči se vyvýjejí, a bohužel i stárnou. Časem nebo možná co nejdříve bude potřeba znát názor od více kritiků, aby hodnocení produktu bylo objektivní, stačí se podívat třeba na auta, kdy se některé modely už mají nálepku pro mladé.

  • Phillios191

    To, že z toho jsou všichni tak na větvi něco značí :)

  • jirkasl

    Souhlasím, hra může být povedená . Ať má recenze jaké chce. Já tam nevidím obsah za 2200 korun na Sony storu a myslím,že nebudu jediný.

    • Disková verze stojí kolem 1750 Kč a po dohrání to můžeš v klidu za 1000-1200 Kč prodat.

    • malachi

      šak to nemusíš hned kupovať...vydrž pol roka a bude to za babku..ja si počkám a bude to aj na pc  aj s dákymi dlc ak vydajú..a lokalizované..a opatchované ak bude treba..😀😎

    • Derp_1337

      PSN Store je vždycky předražený, to není žádná novinka. Oni tam standartně drží vyšší cenu, aby pak lidi přilákali na "větší" slevové akce. Proto se tam vyplatí nakupovat jenom při akcích typu Black Friday, Holiday sales, atd. Mimo to období je vždycky levnější zajít do kamenných obchodů.


      Navíc je situace trochu komplikovaná se startem nové konzole, spíš mě zajímá, jak se ceny budou vyvíjet až se situace na trhu ustálí. Jestli Sony pernamentně zdražilo hry (doufejme, že ne) a nebo jestli to byla jenom dočasná kapitalistická reakce na zvětšenou poptávku.

  • Jarisko84

    RERURNAL aj sony  to pokazili svojou cenovou politikou...

    • zial ceny nezohladnuju region. Ja nezarabam ako obvytel Berlina ci Londyna.

      Preto je PS5 napriklad v Indii dead ( i ked este aj maju na tento druh tovaru extra dan).  Nehovoriac o tom, ze je to pre niekho mesacny plat...

      • Jarisko84

        To nie je o tom ... cital som aj zahranicne weby nemecke anglicke aj americke.... nie vsade ale vo vela ludia tiez nadavali na ceny a to maju inu zivotnu uroven a kupischopnost... keby to stalo 50 60e tak sa rozhodnes skor ako ked mas pustit 80e....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit