Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thanquol

    Hledal jsem Bětku s výstřihem a zavázanýma očima a co jsem našel, odpálilo moji mysl. 

  • Row

    Zarizli jste kluky s Retrem ze je z nich malo prokliku (a zjevne je nic lepsiho nemohlo potkat, ale to je vedlejsi) a ted tocite... tohle? Jeste ze to ma 20 minut (i kdyz vam to ocividne sezralo nekolik hodin prace)

    Stejne tak to tierovani cehokoliv... k cemu to je? Ja nevim... ok, zkousite "nove formaty" ale...  no za mne si udelejte carku do NELIBI... radeji uvitam gameplaye novinek, a longplaye komplexnejsich her... fightcluby uz taky davno nejsou o novinkach a pripadne o hostech... az budu chtit takove prepubertalni zalezitosti, prozkoumam co ted leti mezi trinactiletejma... ale do ted se games profilovali na cilovku kolem 30 a bylo to fajn...

    No a ten titulek je fakt jak z blesku nebo z podvodny reklamy.

  • Jarisko84

    Ako a tie videa muco bueano atd... preco sa nerobia radsej gameplaye kludne aj starsich hier ... videa o nicom...

  • virgil

    Přesně! Žádný oddechový obsah tady nechceme! Hry jsou vážná věc a očekávám seriózní herní žurnalistiku jako za starých časů od jediných skutečných herních redaktorů! Žádám omluvu celé redakce a jako odčinění 20 hodin gamesplaye hardcore strategie od Vaška, ideálně ať je tam sám, to je největší zábava! 😱

    • Maxianimal

      A tebe tohle bavilo a přišlo ti to vtipný?

  • "....a tohle se stalo".

    Mám opravdu rád váš obsah, ale vážně se chcete vydat tímto neuvěřitelně levným clickbaitovým stylem?

    "...a tohle se stalo". Pořád to slyším a nevěřím. Uf. Už po několikáté si všímám, jak se snažíte být freecoolin, ale je to tak hrozně očividné, že ani úsměvné to už není. Jako byste valili podle šablony "10 triků jak udělat nejklikatelnější videa". Vždycky mi to připomene ty volající marketéry zakončující hovor "neprolomitelnou" hláškou: "máte čas spíše  v úterý nebo ve čtvrtek" :D 

    Prostě a jednoduše - opravdu máte zapotřebí na nás valit takové přízemní berličky? Z pohledu normálního čtenáře/diváka se profilujete jako médium pro náctileté. Což nic proti ničemu, pokud tam směřujete, ale byla by to hrozná škoda.

    • Nojo jeste to zachranuji Vaskovy videa o ruznych strategiich, ale trend pro mlade zacina hodne prevazovat.

    • Přesně. Kdyby se delaly radši jako videa normální gamesplaye, které skoro vymizely. Místo toho jsou tu "žebříčky" a tohle. Přitom gamesplaye tu jsou pěkně udělané a člověk se z nich relativně slušně dozví, jestli do dané nové hry investovat cas a peníze. 

      Takovýhle "cool" herních videí je plný internet a není potřeba točit další... 

    • Inquisitor

      Že se profilují jako médium pro náctileté je jasný od nástupu nové generace a je to v pořádku. Jdou s trendy, to se nedá vyčítat. Prostě překopali games k obrazu svému, ale tohle míří spíš do vod 8-10 let.

      • Jarisko84

        Nedavno bol prieskum ze kolko rokov ma priemerny hrac ... je to nad 30... tak nechapem pre koho robia tento obsah a mucobueono videa ...myslel som ze v games.cz su profesionali a beru to vazne a rozumeju sa veci ale odkedy v redakcii nie je stara garnitura Olejnik a spol ktory sa rozumel historii a veci tak to tu ide dolu vodou a mozu si podat ruku s hrej...kde su tie videa ked chodili sami zaujimavy hostia napr Vavra alebo niekto z bohemia atd... radsej sa robi mucobueno...

        • Inquisitor

          Tak na starou redakci se už ke konci taky hodně nadávalo, že jsou znudění, hry už je v podstatě nezajímají a nic nového nehrají. Takže chápu, že Aleš zvolil jinu cestu a podle toho si vybral redakci. Mně taky byla stará redakce bližší, ale to je samozřejmost, když s nima člověk herně vyrůstal od prvního levelu přes hrej.cz a nakonec Tiscali.

          Já proti nim osobně nic nemám. Podle mě zkouší co se líbí a co ne. Tohle například rozhodně nevyšlo a doufám, že pokračování nebude. Snaží se pro vyvážený obsah, jak pro starší hráče, tak i ty mladší. Což musí, když chtějí být úspěšní. 

          Holt starý formát je pryč, teď víc frčí Youtuber style, tak se vezou taky. A i když se mi to taky příliš nezamlouvá, nemůžu jim to úplně vyčítat. Ale těžko se to posuzuje z pohledu herního "starocha":)

          • Jarisko84

            Jasne berem asi na tom daco bude... len by sa mi pacilo keby to robili trosku viac vazne a odborne a nie tak ze sa bavia deti v skolke co je mucobueno...redakcia by mala pozostavat z ludi co sa tomu rozumeju a nerobia videa ako pubertiaci ale ako profesionali.... rozoberaju hry do detailov a oboznamuju ludi s vecami co nevedeli alebo si sami nevsimli ... hry uz davno nehraju len nastrocny prave naopak... 

            • malachi

              .napr. ja keby som chcel niečo vážne tak pozerám správy-a to nepozerám už ,som rád že je niekde aspon trochu srandy -a celkom srandy ktorá sa mi vyslovene neprieči...od ludí čo sú celkom normálny a majú svoj názor-nie sú ako ovečky-(ktorých je teraz všade ako nasr.até...) znesiem aj jednoduchší humor 😎(pozor..nezamienať z infantiným- 99% "influencerov..),a radšej si to pozriem ked sa bavia aj ony spolu na tom,tie monotónne videá ,kde sa nikto ani neuchechtne a berie sa všetko vážne  nemusím a nepozerám....som rád  že sú tieto videá a želám nech im to vydrží čo najdlhšie ..🙂

              • Jarisko84

                Reakce na příspěvek:

                Ja ockavam skor ze su to odbornici na danu vec.... a budu robit analizy rozbory pre ludi co do toho az tolko nevidia a poradia .... pre teba je to mozno sranda ale ja hravam od 80rokov min storocia zacinal som na zx spectru a pre mna je hranie hlavne hobby... ako je pre niekoho rybacka alebo daky sport... ale co sa deje tu ma uz daleko od profesionality a odbornosti...

                Najlepsia je pani z replayu ci ako sa volala ta relacia pre deti ktora uz ani nemaskujr ze hry ju nebavia a stvu nema problem o tom hovorit v kazdom videu ... treba sem len viac takch redaktorov ktorich hranie uz vlastne nebavi ... mucobueno....

                • malachi

                  Reakce na příspěvek:

                  😀no tak to by si už mal čo to  do toho vidieť ked hrávaš od 80teho...pravda ja som si prvý pc kúpil až po vojne v 99tom,tak asi vidím do toho viac ..ak to berieš podla veku...😎...mna práveže berie tá ich bezprostrednosť -nemám asi tolko napozerané ako ty...toto je v podstate jediná stránka na ktorej som pravidelne..iné ma ničím nezaujali a  sledovanie influencerov alebo streamerov -niekoho pri hraní niečoho ma nezaujíma,informácie o hrách -programoch si ale pozerám na viacerých stránkach a porovnávam...ale po pravde dávam len na svoj úsudok a vkus či si nakoniec tú hru kúpim a už dávno nehrávam všetko ako v dobe ked som mal málo hier-väčšinou len demá..a cd-dvd -level,gamestar,score a pod..,práveže terajšia zostava  tým svojim prístupom to osviežili,nikdy predtým som napr.:, nepozeral fight klub..teraz je to celkom sranda...😎

            • radim.zaty

              To je jako bys od redakce extra.cz očekával nějakou žurnalistiku. Lidi, kteří to uměli, tak už dávno odešli jinam, nebo úplně mimo obor.

              Games si vybrali cestu herního bulváru a cílí nejen na mladé, ale na prostředních 50% gaussovy křivky. Tihle hráči nečekají analýzy, chtějí akci a kontroverzi a i když se nám to nelíbí, oni jsou ti, co přinášejí games peníze z reklamy. 

              Pro sofistikovanější obsah holt musíš jinam.

    • Vidim to stejne... 

  • spoock

    včera jsem jedl arašídy po tmě u televize, hlásím, že pár mi jich spadlo do misky se slupkama a už jsem je nenašel, škoda, že jsem se u toho nenatočil 😬

  • SlavicBes

    z akeho dovodu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit