Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • palcov

    Co takhle přidat autobusy?

    • Pethulla

      Autobusy tam jsou, jenom je nemůžeš řídit.😛

      Co pořád všichni máte s těma autobusy, to je podobně omílané téma jako "my chceme roční období!". 

      • cibrut

        Autobusy nemůžu soudit :), ale chtít mít v simulátoru aut různá roční období mi přijde vcelku normální požadavek, protože to může mít (podle implementace) vliv na herní zážitek, ne jen kosmetický. Nemám na mysli třeba jen sníh (špatně protažené nebo neprotažené silnice, pomalá jízda za sypačem apod.), ale i měnící se třeba maximální výšku slunce nad obzorem (oslnění řidiče) nebo kratší dny (jízda více za šera a tmy, tedy třeba větší nutnost odpočívat apod.).

      • TheRKD

        Já naopak nechápu, proč autobusy všichni přehlíží. 


        Nové Lambo stojí třeba 4,5 milionu korun.  Nízkopodlažní kloubový autobus 7 mil. korun.


        Proč se za ním na ulici nikdo neotočí? Každý chce jezdit jenom v  tom Lambu. Pro jízdu luxusním vozem za 7 milionů vám stačí 24Kč jízdenka. 

        • Pethulla

          OMSI 2, Bus Simulator 18 a 21 ve vývoji, Tourist Bus Simulator, Fernbus, The Bus a ve vývoji SimBus. Autobusové věci nejsou vývojáři přehlíženy, jen se o nich moc nepíše.

          Tady jde o to, že ty autobusy se moc nehodí do ETS2. Jasně, jsou tam v podstatě zbytečné autobusové nádraží, ale ty jsou ve hře už od začátku a je možné, že autoři měli záložní plán pro případ že by trucky neuspěly. 

          • TheRKD

            Však já si jen dělal srandu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit