Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AsantBeast123

    No jak bych zacal.Atmosféra geniální sice ne jako v rezident evil 7,ale šlo to.Bosove jsou zklamání pro mě.Byli nudní,směšný a slabi jediná kdo byl nejtěžší boss byla miranda a přišlo mi,že i ty vedlejší bossove jsou o dost zábavnější než hlavní.Přišlo mince i hardcore obtížnost byla dost easy .co nesmíme ale zapomenout tak je příběh.A teď to řeknu narovinu.Příběh je kurevsky dobrej.omlouvám se ze mluvím sproste,abych řekl pravdu tak rezident evil village má nejlepší příběh z cely série.Je velice napínavý,emotivní,dost akční s hororovymi prvky,ale taky zároveň se nebudete pokoušet přeskočit cutsceny a by jste co nejrychleji dohrali hru.Jo a zapomněl jsem na enemaky z těch šlo dost hrůzy kdykoliv mě viděli.Vesnice vypadá úžasně.Střílení ze zbraní se daleko zlepšilo od rezident evil 7.Mrzí mě,ale že ethan dost působí jako prázdná postava.Hře bych dal 9,2/10 a už se těším až vyjdou zase další rezident evil a takže rezident evil 4 remake jelikoz resident evil 4 je ABSOLUTELY masterpiece :)


      

  • Jack1947

    Nářez a ke konci jsem si říkal to už je mooc 😱😛

    • Zdá se že další díl na kterej si počkáme dost dlouho bude v očích dcery, což bude dost zajímavé Ethan navíc žije!

    Jinak už se těším mezitím na RE 4 Remake a nakonci příštího roku Revelations!😎😛

  • Tanatonaut

    Takže Lady D je jenom reklamní táhlo. Škoda.

  • Inquisitor

    Zní to dost otřesně. Lovit, rybařit? To zní jak nějaký klon šílené střílečky typu Far Cry plná ubisoft aktivit.

  • Epi.Echo

    Recenze od Pavla mám nejradši, ale u téhle lituji, že jsem si jí nakonec přečetl, jelikož je tam těch spoilerů fakt dost. Každopádně i tak díky za ní!

    • Carnage666

      Díky, nebudu to raději číst  😀

  • RAMIUS89

    RE som nikdy nehral ale táto časť má krajšie záporačky 😍

    • Jack1947

      Ani bych neřekl... leda tak první části hry.

  • SMutnejtypek

    SPOILERY ???? SPOILERY ??????????????

  • Recenze super. Hru už mám koupenou tak jsem zvědavý jaké z toho budu mít pocity až se do toho budu moct pustit.

  • JohnnyBaneCZ

    To jsem nečekal takový poděl v podobě krátké části v hradu a celkové herní doby. Počkám si na ultimate edici v akci 🙃

    • Corvus

      Nevím co je poděl, ale tohle mluví jasně:

      • Resident Evil (1996) – 6,5 hodin
      • Resident Evil 2 (1998) – 6 hodin
      • Resident Evil 3: Nemesis (1999) – 6,5 hodin
      • Resident Evil 4 (2005) – 16 hodin
      • Resident Evil 5 (2009) – 12 hodin
      • Resident Evil 6 (2012) – 21,5 hodin
      • Resident Evil 7 (2017) – 9 hodin
      • Resident Evil HD Remaster (2015) – 11 hodin
      • Resident Evil 2 (2019) – 8,5 hodin
      • Resident Evil 3 (2020) – 6 hodin
      • Resident Evil Village (2021) – 10,5 hodin

      • JohnnyBaneCZ

         Pocitově mi přišli  1 a 2 o dost delší než trojka ale tak je to dávno  😀

      • J.V.Stalin

        Chybí ti tam Code Veronica

        • A jeste tam neni Resident Evil Revelation to byl rok 2015 porad na te lodi :)

          • J.V.Stalin

            Jo, ale to není hlavní série, ale spíš odbočka a ty já neřeším. To už bych tu mohl psát i Survivor, Dead Aim atd...

        • Corvus

          To není moje tabulka ;-) Podstatné je, že vyvrací mýtus o tom, že Residenti byli "přece ty dlouhatánské hry a nyní nám servírují rychlokvašky".

          • Moc dekuji krasny prehled jelikoz jsem pametnik RE :) A musim souhlasit me nejdelsi prisel RE2 ten puvodni, 2 CD na PS1 :)

            • LiarForHire1

              Je to subjektivní, já jsem hrál poprvé RE 1 Remake a bylo to na 10 hodin (hrál jsem naslepo a nevěděl, že za Redfielda to bude těžší). Ale argument OP je validní, RE nikdy nebyli dlouhé hry.

  • mr.clayman

    Recenzi  jsem si chtěl přečíst, ale z důvodu referencí autora na předchozí díl jsem ji jen narychlo proletěl. Byl bych rád, kdyby podobné potenciální spoilery byly nějak označené.

    RE7 mám koupené, bohužel ale z časových důvodů jsem se k němu nedostal.

    • AsantBeast123

      Co prosím????!!!!!!Resident evil 7 je jedna z mych nejoblibenejsich her vubec a ty mi vplivneš takovou slinu do obličeje tak to ne brácho re7 budeš hrát at to stojí co to stojí

    • Jack1947

      To bys měl rychle napravit! Mít tak dlouho hru a nehrát jí!😱

    • Nemyslím si, že by tam byla byť jediná čárka o RE 7, která by nebyla zřejmá po zhlédnutí minutového traileru. jako samozřejmě nevím co považuješ za spoiler ale z děje tam není absolutně nic. 

      • mr.clayman

        A to mám vědět jak, když jsem tu hru ještě nehrál?

        • Spoiler na 4 roky starou zalezitost... imho to uz neni na autorovi, aby bral ohledy i na tyhle ctenare a musis vzit zodpovednost na sebe, zes to nehral a holt si cist jen verdikty recenzi. 

          Vyvaruj se Kotaku, tam pribehovou navaznost mezi 7 a 8 resi docela dost. 

        • medveddd

          Tak jestli ta hra navazuje na sedmičku, asi se o ní musí recenzent zmínit. To udělal bez spoilerů. Co víc chceš? Označit potenciální spoilery, který tam nejsou?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit