Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jack

    Už jsou venku gameplaye z Legendary edition.

  • bodmrazu

    To je ale normalni. Zadne nove hry od EA nejdou hned do predplatneho, tam se dostanou az tak priblizne za rok. 10 hodinovy trial taky nemaj vsechny hry. Predplatne stoji snad 3 Eura na mesic nebo dokonce zadarmo na XBOXu to by pak fakt zadne hry neprodali, snad nekdo necekal ze to bude jinak. Zadarmo rozdava hry snad jen epic ;-)

    • Někdo by mohl argumentovat že Mass Effect není nová hra :-D

  • Kabutops

    také vidíte část vlajky?

    • Kde? Ne

      • Kabutops

        obrázek v nadpisu - Jack bílé hvězdy na modrém poli a vedle Shepy  zastupuje pruhy

        • Ne, vidím bílé tečky na černém poli a vedle Shep s jedním červeným pruhem... Takhle pomatenou fantazii zas nemám :D

          • tuco

            Hele z toho si nic nedelej.  Kdyz mi pani doktorka asi v 7me tride testovala barvocit, tak jsem ji rekl, ze vidim molekuly. Jaky cisla? rikam .. mne nevoblbnes.

            • Jo, s tím problém taky nemám, přečtu všechna čísla v tom testu hned :D Jediné co nově nepřečtu je poslední řádka písmen na tabuli na test zraku u lékařů. Ale to je prý úplně jedno, takže to lékař neřeší :D

              • Kabutops

                Reakce na příspěvek:

                na posledním řádku na 50% bývá "made in china", a šance 50% je dost :D

                • Reakce na příspěvek:

                  😀 Tady bylo jen něco jako R K A F (nebo tak něco :D ) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit