Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Ne, že bych si ujížděl na tom hrát za nácky... Ale tak trochu mi leze krkem premisa, že 99,9% nácků/vojclů naprosto kategoricky nesouhlasilo s rozkazy - to je nějaká móda posledních let tohle tvrzení? Čtu to skoro všude... Očekávám, že v nejbližší době se všechny hostorické dokumenty v televizi začnou podobnou větou ohánět (jestli už to nedělají). Nakonec se dočtu, že ti němečtí hoši byli vlastně dobrodinci přinášející pokročilou kulturu formou blietz kriegu k sousedům tvl... Čili začátek článku zajímavý do momentu dezerce a záchrany zajatců z vlaku... No, už to vidím, jak Manfred, který bojoval u Leningradu a vypaloval a vraždil v pobaltí, rozdává příděly sovětům (nebo komu). Od tohoto polského studia, které si hrálo na hrozné buřiče (Hatred), jsem čekal drobátko jinou kontroverzi. To si raději dám konkureční (doslova) Partisans 1941.

    • Corvus

      Jinak graficky je to ale pecka. Hodně pěkný. Tenhle styl já můžu.

  • Tanatonaut

    Trochu clickbait.


  • RAMIUS89

    Necenzúrovaný hakač??? Pecka 😯

  • Jarisko84

    No podla clanku jedine co to ma slolocne z wermachtom je to ze dezertuju a potom uz kvazi hrame proti nemcom ci?? Lebo podla nadpisu by som cakal opak ze hrame za wermacht proti spojencom...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit