Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    To je fakt sranda, tank je nejmíň oblíbená role. Každej druhej tank je tak na prd aktuálně že mi tohle přijde už fakt jak slušná komedie 😀

  • GorSilverarm

    Pokud ale je pravda jejich tvrzení že hry budou kompatibilní jedná se vlastně o změny, co přijdou i do prvního dílu. Tedy i kdyby druhý díl nevyšel a jednalo se o patch razantnost změn se nezmění. Dvojka tedy pořád působí jako větší datadisk. :-D

  • Stejně většina hráčů to bude hrát na 3 DPS a jednoho healera, který to bude muset uhealovat. Už teď je problém si ve hře vyžádat dva healery. Nejhorší je, že potřebu hrát DPS mají i ty nejmenší levely a zkušenější hráči jsou pak odkázání na to, aby je bránili. Taková Zarya například potřebuje druhého tanka. No, snad to nebude chyba a vybalancuji hrdiny dostatečně. 

    • Klasika den co den. Hrávám support zrovna včera se mi tam tak připojili a první co jedno z těch 4 DPS napsalo bylo ať si někdo vezme tanka.  Řeším to tak že hraju mystery když se mi nechce hrát Comp/Quick tam si nikdo vybírat nemůže :D

      • twicer

        Taková ta klasička.  Já si vzal carry, ty si vem support a pokud si ho nevemeš tak seš budiškničemu co nehraje pro tým! :D

    • Maxianimal

      Kdy jsi to hrál naposled, před třemi lety? :)

    • Stormangels

      Asi jsi to delší dobu nehrál, momentálně u většiny módů si musíš zvolit jestly chceš hrát DPS,TANKA,SUPPORTA a vždy 2 lidi zmíněných povoláních, po té ve hře nemůžeš vzít nic jiného než třeba tanka pokud si se na to přihlásil.

      • Ano a ve frontě na DPS je tolik hráčů, že to najde hru po 10 minutách. To je fakt strašný. Vždyť to hraju pořád, ale tento model je naprosto otřesný už jen kvůli tomu čekání. A vůbec nic to neřeší, protože když si vezmeš tank, tak stejně narazíš na lvl 25, který si vezme Hanza a nemáš šanci ho přesvědčit, aby to změnil případně na healera, a místo něj si vezmeš jiné DPS. Původní systém je daleko lepší, nicméně lidi u toho zkrátka nepřemýšlí a i na poměrně vysokém ranku narazíš na hráče, kteří nemají problém si vzít 5 dps. To, že Blizzard narve do hry systém levelů, ranků a endorsement lvl a stejně pak narazíš na totální lvl disbalance je například naprosto k smíchu. Tu hru miluju, ale tohle je prostě fakt. Teď nevím, kdo to delší dobu nehrál, když nevíte, že původní ranked systém je stále ve hře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit