Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BohumilCisar

    Snad se ta příběhová linie nebude brát tak moc vážně jako v minulém díle. Byl to přecijen dost velký kontrast, když sledujete rádobyfylozofické kecy od hlavních záporáků v emotivně vymakaných cutscénách, aby jinak zbytek hry působil spíš jako Redneck Rampage. Skoro mi to připadalo, jakoby hru tvořily dvě herní studia nezávisle na sobě, jedna dělala cutscény do příběhové části, ta druhá vše ostatní a pak úplně na konci to slepili dohromady. Jinak během hry, když jsem zrovna nebyl zamotaný do hlavní linie, jsem se královsky bavil. Lehce komický styl tomu prostě sedí. Ovšem dvanáctinásobný únos hlavnáho hrdiny beru jako tu největší herní zhovadilost, jakou jsem kdy zažil. To šlo prostě vymyslet líp a mám obavy z toho, že další díl bude to pravidelné setkávání s hlavními bossy řešit úplně stejně hloupě... 

  • Tyhlety kecy o tom, že to je pořád stejný, mě vždycky dostávaj. Kdyby to změnili až příliš, lidi by si zase stěžovali, že už to není ono. Od FC čekám přesně to, co nabízela v posledních dílech. Pětku (včetně ND, což beru jako její součást) považuju za jednoznačně nejlepší. Skvělá atmosféra, nádherná krajina, skvělej příběh, postavy i mise. Tuhle hru dělá touhle hrou to, co umí nejlíp: otevřená krajina, možnost svobodnýho potulování, vedlejší mise s možností výběru přístupu typu Rambo vs. stealth, vedlejší aktivity jako rybaření atd. Nic víc po tom nechci. Zvlášť ten stealth je důležitej, protože to člověku dává možnost řešit věci víckrát, na x způsobů, trochu á la Hitman. Pětka byla ostatně z hlediska herní mechaniky ve spoustě věcí oproti předchozím dílům posun. Lidi nedaj dopustit na trojku, která byla zase posun oproti dvojce a především tam byli charizmatický záporáci, ale z dnešního pohledu už je zastaralá; čtyřka byla zase o něco graficky lepší a měla jiný prostředí, ale jinak byla vlastně stejná. Pětku jsem zmínil, no a na šestku se těším (ačkoli stávající komp ji asi nezkousne), dobře zní ty novinky ohledně maskování se za civilistu, úpravy kvéru, co jsem viděl, a to město atd. 

    Když se podívám na jiný slavný série, taky tam žádný strašlivě zásadní změny nevidím – ať už Assassin, Metro nebo třeba Dishonored. Nebo klidně GTA. Proč měnit něco, co funguje a je to zábavný? Teď budu znít jako boomer, ale zkuste si nějakou hru vytvořit sami nebo jít na rok někam na galeje, možná by vás pak to chytrácký, arogantní kritizování všeho přešlo… 

    Já se na šestku hodně těším. 

  • twicer

    Klidně ať je svět větší, jen už by to AI nemuselo být naprosto tupé a mohlo by v daném světě fungovat aspoň na úrovni pacienta po lobotomii.

    Když to hraje člověk solo tak to ještě jde, ale v moment kdy zaútočíte na kemp ze dvou stran a všechny NPC tam stojí zaseknuté, protože neví jaký si zvolit cíl, to už je fakt docela silná káva .

  • Jevo83

    ...lebo 50x replikovat ten isty prepad nepriatelskej zakladne je tak zabavne... velke svety maju vyznam v MMO, do ktorych hrac ide s vedomim, ze investuje roky hrania. Ale tieto genericke single player mapy su uplne k nicomu. S vynimkou hier od Rockstaru, ti vedia vytvorit velke svety, ktore su zaujimave.

  • Mmeow

    Tady z toho trendu zvětšování herních světů nejsem vůbec nadšený. Prvních pár hodin je to sice působivé, ale pak to začne být převážně jen zdržování a natahování herní doby. Preferoval bych více herních mechanik, interakce s postavami, lepší questy, více možností jak je řešit, volby, co budou mít vážné následky... Raději bych poznával menší svět důkladně než ten větší povrchně. Mno, tak jsem se zasnil a zpátky do reality. :-D

    • Inquisitor

      K tomu nemají žádnou motivaci, když se jim ten recyklát pokaždý prodává jak housky na krámě. A nakonec by si většina průměrných hráčů stěžovalo, že je tam moc keců a málo akce apod.

      Oni moc dobře vědí co jejich zákazníci chtějí. 

    • Tak tak, na co mít obří herní svět, když na něm děláš to samé jako na 1x1 m^2 😀. Kdyby místo vyhozených prachů, které dali borcovi z Perníkového táty zaplatili kreativnímu designérovi bylo by to mnohem lepší. Ale proč mí lepší questy, dobrý příběh.. stačí, že se tam objeví Hermanos 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit