Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drasta

    Na me to pusobi jako stara hra s novou grafikou. Pevne doufam ze na animacich a fyzice jeste zapracujou ale moc nadeji tomu nedavam.

  • Super, moje nejočekávanější hra na na X krabici. Hned v závěsu je Starfield a samo nová Forza Horizon. V nejbližší době mám v plánu proběhnout remastery M. Exodus, ME a Witchera 3. Taky mě čeká next-gen Cyberpunku, zatím si nechci kazit zážitek. Herní sucho po vydání konzole se začíná pěkně zahušťovat :)

  • Inquisitor

    Doufám, že to bude modovatelný jako nynější díly. Aby měl Datastor  zase na pár let o zábavu postaráno:D

  • FridayManul

    Mě to naopak trochu uklidnilo, po těch nicneříkajících renderech a demonstraci unikátních chrupů jsem měl strach. Tady už je aspoň vidět opravdu gameplay. Tak snad bude zasasen do openworldu s minimem restrikcí, jak jsme na to zvyklí z minulých dílů.

    • uher

      Hele tohle je fake gameplay jak poleno.

  • RAMIUS89

    Hlavne to nehrajte v angličtine.

    • Inquisitor

      Jako na imerzi je ruština dobrá, ale prakticky mi to nevyhovuje. Protože rusky neumím, tak nevim o čem se baví sedící u ohně apod. když tam nejsou titulky, jako je to třeba v sérii metro. Navíc musim všechno číst a ne jenom poslouchat.

      • RAMIUS89

        Tak keď to nemá českú lokáciu tak to chápem. Viac menej, ruštine ja osobne rozumiem viac ako angličtine. Ale atmosfericky to musí byť lepšie v ruštine.

        • Inquisitor

          To určitě, všechny díly Stalkera jsem odehrál s ruským dabingem.

          • RAMIUS89

            Ja som hral napr. Metro exodus tak isto v ruštine a s českými titulkami.

    • Stormangels

      Budu, nemam rád Ruštinu či Ukrajinštinu

      • RAMIUS89

        Tak prečo to chceš hrať?

        • Derp_1337

          Protože nemá rád ruštinu, tak jako nesmí hrát hry zasazené do ruského prostředí?? To není moc logické.


          Já třeba nehraju hry, abych si poslechl řeč domorodců. Stačí mi z titulků pochopit, o čem tam mluví, a jsem spokojený.

          • RAMIUS89

            Nenávidieť niekoho len kvôli jazyku ti príde logické?

            • Derp_1337

              Kde Stormangel napsal, že někoho nenávidí??? Nikde to nenapsal. To jsi špatně pochopil.

              Prostě nemá rád to, jak ruský (a ukrajinský) jazyk zní, a hru bude hrát radši v angličtině. Nic hlubšího v tom nehledej.


              Já osobně třeba nerad hraju hry (nebo koukám na filmy) v němčině. A přitom tou němčinou umím mluvit a psát! Zajímavým paradoxem je, že němčina v písních mi naopak nevadí a dokonce se mi líbí: Rammstein, Nena, Bill Kaulitz (Tokio Hotel), Oomph, Die Ärzte, atd. atd.

  • Super, snad to nebude koridor, kdyz to je i na konzole

  • Z tohoto jsem teda upřímně docela zklamanej. Grafika i trailer krása, o tom žádná, ale celý to působí až moc jako nějaký remake Stalkera z Hollywoodu. Zbraně, hadry, postavy i zbytek takový naleštěný, pryč je ta syrovost a neučesanost Zóny. Bojím se, že to bude tuctová openworld střílečka, které bude chybět ta atmosféra Zóny, která byla u Stalkera jedna z klíčových složek hry 

    • Jarisko84

      Presne moje slova chyba tomu taka ta celkova surovost...nema to tu spravnu atmosferu...

      • BohumilCisar

        Vždyť tam jsou stejné kulisy a kostýmy, jen líp zpracované. Jestlipak si nepleteš surovost s humpoláckou technickou stránkou, ta tam doufám nebude :D

      • Spades

        Neboli tomu chybi to, ze ta hra nemela krom pokrocileho sandboxu hlavu ani patu? :D

  • danny_the_hound

    Šikovne spracovaný trailer. Nielen, že ukázali rôzne prvky hry, ale ešte ich aj pekne previazali s tým rozhovorom pri ohníčku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit