Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rostej

    A den na to v te databazi nasli i Final Fantasy VII remake, coz je za me i ponekud padnejsi duvod k hype 😎

  • myslim ze neni potreba remaster, ale zaroven si dovedu predstavit ze by to chtelo ozvlastnit hratelnost. Mam tu hru rad z mnoha ruznych duvodu ale repetitivni sviceni na zomboidy neni jeden z nich.

    • uher

      Jo, gameplay byl fakt děs. Ani sem to nedohrál.

      • jj, ještě se tím chlub 😂

  • Tipl bych to spis tak, ze primarne delali remaster pro PS4/PS5 verzi, tak proc to nevydat i jinde. Jinak totiz moc netusim, jestli by se jim to vubec vyplatilo delat. Jestli to ale na konzole od Sony nevyjde, tak za me tedy radny FacePalm.

  • Derp_1337

    Tak dlouho dokud lidé budou utrácet za remastery, které není potřeba, tak dlouho to vývojáři budou dělat.

    Nemám nic proti remasterům opravdu starých her, které je problém rozjet... ale remastery her, které jsou normálně hratelné dodnes jsou důkazem prohnilosti velkých herních distributorů.

  • uher

    Jé, další remaster. Už tu dlouho žádný nebyl...

  • x_ander

    Shodou okolností jsem si Alana Wakea asi před měsícem zopakoval. A ta hra žádný remaster nepotřebuje. 

    • Nepotřebuje. Potřebuje jen na PS, protože případný další díl tam půjde taky. A při té příležitosti to vydají znovu všude, jen s případnýma lehkýma změnama. Nic zásadního, taky jsem ho teď znovu dohrál a remaster mě tedy nezajímá. Ale chápu jeho existenci.

      • x_ander

        No to je právě to. Dají na to nálepku "remaster" a vydají to za 1200 stovek. Přitom to bude v podstatě jenom port na nové konzole.

        • Cenu ještě uvidíme, snad nebudou tak krutopřísní. Pokud jo, tak uvidíme, jestli jim to někdo koupí. Myslim si, že cenovka bude rozumnější.

  • Grifus

    Ať už udělají druhý díl, chci konečně spisovatele dostat z té výlohy! 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit