Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám to stejně jako autorka, občas si uvědomím že jsem podobnou depresivní sr...ku dlouho nehrál :D Jakože chyba byla vůbec vydávat nedokončenou hru, naštěstí jsou na obzoru lepší hry.

  • Cyberpunk má pro V jenom debilní konce,  to mizerné zpracování hry se ví už od vánoc. Přesto jsem zvědavý na první příběhové DLC do CP77 (je to hra od tvůrců Zaklínače, snad dostanou rozum).

    Mimochodem který dopravní prostředek byl na konci?

    • Jez3vec

      Nemá debilní konce, jen to není happy ending, kterej je očekávanej, protože hrdina vždycky přece vyhraje.

      • taky nemam pocit, ze by mel cp debilni konce

        rekneme nevesely...

        a mne ten muj prisel docela prihodnej, ale mozna je to tim, ze jsem se prokousal k tomu, co lidi povazujou vesmes za nejlepsi

        nicmene motivaci to hrat znova nemam, ta teze, ze to ma bejt mensi hra nez w3, ale pruchodna na vic zpusobu, takovej pocit jsem nemel

        mozna si to nekdy za par let dam znova, ale co jsem vycetl, tak ani ty ruzny zacatky nemaj v podstate vliv na prubeh, takze v nejblizsi dobe urcite ne

  • Grifus

    Článek jsem nepochopil. Takový neurčitý tlachání okolo toho, že je Cyberpunk vlastně zklamání, což ale všichni víme již měsíce. Asi okurková sezóna...

    • Jevo83

      Ja som to pochopil tak, ze cyberpunk je tak zla hra, az je to pozitivne, lebo to v Betke zanechalo sice negativne, ale aspon nejake emocie :) 

      A Betke by som odporucil, aby zacala hrat sirsie spektrum zanrov, nez len akcne AAA hry, zaujimavych hier vychadza stale vela + neverim ze ma odohrate vsetky klasiky z GOG

    • malachi

      a čo vlastne viete -mesiace- kto si počká ten sa dočká...ja nemám problém aj rok počkať a zahrať si to v plnej paráde...vyladené-lokalizované a za babku .. 😎

      • A co se tam podle tebe tak za ten rok změní .? Herní mechaniky těžko 😂

        • malachi

          ale aby si pochopil čo myslím..:-opatchované,zbavené kadejakých bugov-chýb,a neduhov...lokalizované...spolu z nejakými dlc ak budú...a pod... to všetko za cca 10e... kapiš?...😂

        • malachi

          😯písal som niekde že mi vadia herné mechaniky???

      • Jevo83

        Nechcem ti kazit radost, ale na plnu vyladenu paradu a este k tomu za babku si pockas v tomto pripade vyrazne dlhsie ako rok a je mozne, ze az to daju konecne dokopy uz to nebude ten wow efekt, lebo hra bude moralne zastarala. 

        Ja cakam tiez na next gen verziu, ale ked vidim ake hry vychadzaju a su oznamovane, CDR by si mal vyrazne svihnut... 

        • malachi

          ..hmm čo znamená -morálne zastaralá?...to že som si napr. zohnal zaklínača trojku cca 2 roky po vydaní v balíku s dlc a komplet opatchované  a po česky ,za cca 10e mi malo nejak vadiť že je to 2 roky stará hra?...1 a 2 ku som si pred trojkou zahral druhý krát aby som to mal akoby jeden príbeh..a super zážitok..100ky hodín .:)

        • malachi

          aký wow efekt by som mal u toho mať?..bud sa mi to bude páčit alebo nie...rok -dva kto to počíta😀..teraz som si napr zohnal deus ex  human revolution a making divided..a ešte som to nemal kedy hrať..ale chystám sa .:),ked dohrám fallout4 ...v ktorom mám už vyše 430h...😎

    • ripper

      Máš pravdu, nepochopil :-D

      • Grifus

        Tak tobě se ty prázdný řádky o tom jak autorku vlastně poslední dobou nebaví hraní potažmo hry a zkazí si dojem i u nostalgických titulů, líbilo. Aspoň někoho. :)

        • Tenat

          zajímalo by mě, na základě čeho zde jsou mazány příspěvky, které nijak neporučují pravidla, jsou k tématu a jen se nelíbí autorovi/moderátorovi.

          Cyberpunk je velké zklamání, větší je ale Bětky psaní.

  • HammersmithR

    Je to spektakulární zážitek, ani víc než 400 hodin ve hře není pro mě konečná. Dostal jsem víc, než jsem čekal, Night city je pohlcující, drobné chyby v grafice úsměvné. Když má člověk naskillovanej systém hackování, jsou i na vysokou obtížnost soupeři téměř bez šance, kromě boxerských zápasů, ty jsou těžké i na normal. Nejsympatičtější postavou je jednoznačně Judy, škoda její poměrně malé a krátké role ve hře. Těším se na dlc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit