Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cibrut

    Tak snad to DLC nebude tak strašně k ničemu a zmatené, jako seriál Netflixu. Ne, nejsem fanoušek čehokoliv kolem Zaklínače. Jen jsem si prostě obrovsky užil W3 (2x, i s oběma DLC) a W2. Ale tomu paskvilu od Netflixu jsem nějak neporozuměl ani po pár epizodách a nakonec se na to ani nedalo dívat, hlavně kvůli neustálému přeskakování mezi různými časovými liniemi bez jakýchkoliv návazností nebo dovysvětlení pro nezasvěcené.

    • Jack1947

      Seriál pozraje jak víno a druhá řada všem popíračům vytře zrak ! Musí potakovém odkladu! 😎

    • Carnage666

      Zcela jistě se bude jednat jen o kosmetické DLC, takže nějakej meč, zbroj nebo přímo obličej Cavilla ze seriálu ale víc bych fakt nečekal.

  • Jevo83

    Ale ved toto bolo ohlasene uz hadam pred pol rokom nie? Okrem toho DLC, to je novinka…. Kedze CD projekt mal slabsie prijmy kvoli vypadku predaja CP tak zjavne idu po rychlych peniazoch

    • LiarForHire1

      Máte pravdu, ale akcie CD Projekt Red padly kvůli investorským žalobám. 8 letý vývoj Cyberpunku se zaplatil za jeden den prodejů a následně vydělal mraky peněž, ale investoři se polekali a zažalovali CDPR. Chci vidět jaký budou mít úspěch, když ukážou u soudu tabulku, kolik prachů vydělali každému investorovi.

      • Jevo83

        No to je ten problem, ze EPS (earn per share) poklesol o 88% oproti ocakavaniu, lebo medzirocny net income spadol o 64%. To su obrovske cisla… samotne vysoke revenue neznamena v zasade nic podstatne, ked nedonesie firma zisk akcionarom. Ja osobne s celym principom burzy nesuhlasim, lebo to je hlavny dovod, preco ide vsetko do sr..iek - vsetko je podriadene CFO a zisku a dividendam.

      • staci kdyz ukazou tabulku, kde bude 0 u prodeju na konzolich ;]

        • Veskoslav

          0 prodeje na konzolích? Fetuješ nebo si jenom id*ot?

          • tak jasne, hra se musi prodavat perfektne, zvlast kdyz je stazena z obchodu a prodej necelych 4M na PS byl asi hodne za ocekavanim

            • Veskoslav

              Jelikož se CP2077 vrátil na PSN a hned se stal nejprodávanějším titulem. Tolik ke tvé argumentaci. Jinak fyzické kopie se prodávaly stále.

          • Je ale i otázkou, jestli náhodou ty čísla nemohla být mnohem vyšší, což si myslím, že mohla... A další věci, jako snížení důvěry zákazníků se taky mohou počítat. Ostatně v mém okolí už všichni tak nějak přiznali, že to je vcelku špatná hra a zklamání...

            • Derp_1337

              Myslím si, že ze snížení důvery zákazníků si moc velkých firem starosti nedělá. Zkušenosti ukázali, že velká část těch uřvaných hráčů, co si stěžují, jak je nějaká hra špatná, si navzdory všemu stejně koupí následující díl.


              V okolí mám taky spoustu lidí, co si tak třeba stěžují na několik posledních dílů série Assassin's Creed: jak už je to nebaví a jak už vůbec nemají chuť prolézt celou mapu na 100% atd. atd. a přesto si vždycky koupí další díl.

  • DLC inspirované seriálem, to mi moc jistoty že to bude dobré nepřidalo 😐 I když hlubšího dna než CP2077 už dosáhnout nemůžou, že? Žeeee? 😬🥺 Aspoň Witchera nezkoňte! 😞

    • Trenak

      Co sem pises nesmysly? Jakyho dna? Pochybuju ze jsi to vubec hral, CP je skvela hra, kterou si plno lidi uzilo, ale blbec jak ty pujde s davem ktery rika ze je to bad a sam to nehral ani. Tak drž hubu

      • Pleteš se, hrál jsem a dohrál. Generické vedlejší mise, bugy všude. Svět který měl být otevřený vypadá spíš mrtvý (NPCčka nemají vlastní aktivity, policejní vozy se spawnují přímo vedle tebe). Upřímně příběh je ok, ale táhne to hodně nahoru Keanu...to je taky důvod proč z toho všichni slintali 😄 Takže předtím než zareaguješ zkus chvíli přemýšlet a diskutovat trochu umírněné 🙃😁

    • Ty DLC jsou pouze itemy. Očekávám nějaké Nilfgaardské brnění nebo tak něco. :D

      • zanek.s

        jj, to chci! Brnění vzor Žalud   😂

        • Maxianimal

          Pytlozbroj

  • Jack1947

    Ždyýmačkujem a ždýmačkujeme a ždýmáme tata ta tá tá ta! 😛😀

    ( Třeba se těším jak bude vycházet PS nano chip do mozku a GTAV bude mít 151 edici! :D)

    • Trenak

      Seš hloupej hrozně, radsi nekomentuj

      • Jack1947

        Jako bych nekomentoval dnešní konzolovou scénu he nemáme co vydávat tak trošku ždýmáme ne ? 😀

    • Na rozdíl od  vylepšených edic GTA je to zadara.

      • Jack1947

        😉ale tak jooo i na SWITCH?? jenže tam to je čirá komedie...

  • Gulivera84

    Ješťe to železo aby uz došlo, aby to bylo kde hrat ;) 

    • Jack1947

      Málem jsem napsal tak na pc joo, jenže tam jsou mody a vlastně ani žádná edice netřeba... mimo to nechceme přece aby to bylo jak ME DE které nemá ani všechna dlc 😐

    • zanek.s

      To já jsem spíě zvědav zda-li bude grafické vylepšení i pro PC

      • Precti si ten tweet znovu ;)

        • Derp_1337

          Poslední dobou přibylo lidí, co si přečte jen nadpis a hned pak skáčou do diskuze aniž by si pořádně přečetli článek...

          • Jack1947

            K čemu ? ( ve většině případů)

          • jack

            Souhlasím a dělám to někdy podobně. Na druhou stranu i Alžběta ve svém textu PC nezmiňuje. Člověk si opravdu musí přečíst ten tweet.

          • zanek.s


            netuším koho máš na mysli mladíku Derpe, ale já čtu tohle:  "...to by měla letos dostat vylepšený grafický kabátek pro nové konzole." (tečka)

            "...pro PlayStation 4 a nebo Xbox One bude update dostupný zdarma." (opět tečka)

            o DLC se mluví i na PC, já se ale ptal na GRAFICKÉ vylepšení. Pravda, že tweet v angličtině jsem napoprvé nelouskal (nevím proč mám číst screen v angličtině, když o tom má pojednávat článek v češtině), doprovodný text však důkladně ano (hru mám velmi rád). Jsi dosti urejpaný člověk jak jsem zaznamenal i v jiných diskusích   😎

  • sugyn

    A dokonce nechteji 10 dolaru. Ted "nekdo" muze uvazovat proc tomu tak je. 

    • Tenat

      protože je hodně lidí na CDPR nasráno ohledně CP2077.. proto.. úplatek.

      • sugyn

        A predtim oni nedavali veci zdarma k witcherovi? Oh wait davali. Your argument is invalid.

        • Tenat

          jj, ale pouze "kosmetické", kromě 2 krátkých questů :) to nic nemění na tom, že je na ně velké množství lidí nasráno a strach by jim nedovolil dát tohle za poplatek.. to je celý..

          • Trenak

            Lol cp2077 je skvela hra, proc by meli mit strach? Z tebe ne? Mama by te vzala a jeli by jste do Varsavy jim vynadat ne? 

            • Tenat

              WTF? Co bereš za matroš?? že tebe všude vozí máma neznamená, že ostatní jsou stejně nesoběstačný..

              CP2077 je naprosto generická hra - kterou produkuje každé druhé studio. Není skvělá, není ani nadprůměrná.. je prostě jen průměrná.. strávil sem v ní 100 hodin, dohrál 2x na 100%.. a víckrát už to ani zkoušet nebudu. Rozhodně to není hra, kterou nám naslibovali. Má šílene promarněný potenciál.. Questy jsou jeden jak druhej, není tam žádný prostor pro "jiný přístup".. nejsou žádné alternativní cesty a když, tak je úplně jedno, co si vybereš, stejně končí naprosto stejně.. příběhové linky jsou plytké, krátké.. hlavně ta hlavní linka.. kolik má? 15 hodin? Za 15 hodin ses ve Witcher 3 nedostal ani z Bělosadu.. Jediný, co je v pořádku je linka s Panam.. kdyby takto vypadaly všechny linky a questy, tak je to hned jiná hra.. a to nemluvím o enginu..

              Za stejný prachy koupíš RDR2, který má lepší příběh, lepší gameplay, lepší a živější svět, propracovanější dialogy, atd.. Zaklínač 1, 2 i 3 je lepší a hratelnější než CP2077.. a ještě má zadarmo RDR online.. 

              ale jak píše kolega níže - kvalita hry je subjektivní. pokud se tobě líbí, fajn, nikdo ti to nebere.. kdyby ale byla hra v pořádku a skvělá, jak píšeš, tak asi nejsou problémy se stahováním z PS store, vracením peněz, a netrvá skoro 3/4 roku, než CDPR napíše, že jsou se stavem hry spokojeni..

            • Co je a není skvělá hra je dost subjektivní. Je ale zcela jasné, že Cyberpunk není hra, která nám byla slibována. Věřím, že někoho baví a je i relativně spokojen po té, co to nějak technicky zlepšili. Ale nenaplněné sliby tu jsou a podle mě je to docela zásadní... A hlavně je to velká škoda. 

  • zanek.s

    yes Yes YES  !!!!!    😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit