Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Hmm dám si znovu dvojku.

    • mr.clayman

      Ta měla za mě jedno z nejlepších a nejmrazivějších inter, co jsem kdy viděl. 😎😍 Za to měl dostat scénárista přidáno.

  • Jack1947

    Super ještě ten Reboot/ nový díl a je to ok 😎🙂

  • Carnage666

    Špatný remake! Dead Space miluju, ale když už tak měli udělat novou hru s novým protagonistou. Jestli něco potřebovalo remake a taky se o tom šuškalo tak je to KoToR.

    • KOTOR I+II potřebuje akorát udržovat kompatibilitu s aktuálním OS, nic víc.

      • Carnage666

        Ale jasný, já mam rád starý verze a čas od času si obě odehraju, dvojku s restored content modem. Ale nic to nemění na tom že kdyby vzali celou jedničku a nechali jí úplně stejnou jen tomu dali moderní kabát rozhodně by si nikdo nestěžoval 🙂

        Jeden týpek dokonce dělá v Unreal Enginu fan cinematic a vypadá to zatím slibně.

        • Vzhledem k tomu, že Kotor byl imho hlavně o tom příběhu, tak bych řekl, že by tam ani nevadilo trošku upravit herní mechanismy apod, aby to bylo modernější. Ta hra fakt nestála třeba na soubojáku.

      • Derp_1337

        Jo, KOTOR má slušnou grafiku a herní mechaniky a na dnešní dobu, takže je příjemně hratelný i dnes.

        Akurát nikomu (s vyjímkou fanoušků) se nechce dělat zadarmo a udržovat hru updatovanou pro aktuální OS.

        • mr.clayman

          Oba KotORy miluju, ale klidně bych si je nechal líbit na Frostbitu a kdyby udělali konverzace mezi postavami ve stylu Mass Effectu, nemělo by to chybu. Zbytek může zůstat tak, jak je IMO.

  • Coz je vlastne ta nejmutnejsi zprava. Ze nejvetsi oznameni na EA akci je remake....

    • uher

      Navíc úplně zbytečnej remake...

  • Jarisko84

    Ako fajn berem... ale to uz nevefia robit nove hry ? Co im dosli napady? To mame kupvat stale to iste dokola len v bledomodrom???

    • spoock

      beru to tak, že i v herním průmyslu najeli na vlnu reycklací toho co funguje, v Holywoodu dělají remaky pořád.

      • ovsem o tom, ze by fungovaly, se da uspesne pochybovat

    • twicer

      No, ono je to docela jednoduché. Je to pro ně sázka na jistotu a znamení menších výdajů.

      Herní trh je dnes velký, vznikají nové hry a také se recyklují starší tituly pro generace hráčů které to minulo. Nic špatného na tom nevidím, když se to dělá dobře.

    • Bohuzel, jeden z novych trendu. Tezko ale rici, co mame jako hraci delat, jestli tyhle oznameni vcelku ignorovat a nepodporit ten hype, nebo si stezovat na recyklaci (ovsem rad se necham prekvapit kvalitnim produktem za primerenou cenu). Ja jsem pro ignoraci, uz jen proto, ze mnoho tzv. "angry gameru" tohle stezovani eskaluje do otravne negativity postradajici konstruktivni kritiku.

  • Je ještě šance koupit a hlavně rozběhat na w10 ten starý Dead Space 1? To jenom pro případ, že by ten remake náhodou nevyšel...

    • cibrut

      DS1 se dá koupit na Steamu. Pod W10 funguje, ale je to tak trochu "každá ves jiný pes". Někomu to funguje vcelku dobře (největší problém je V-sync a rychlost myši + pohyb Isaaca a hlavně detekce kolize vázaná na framerate :/), někdo s tím zápasí víc, ale hrát se to dá dobře. Hrál jsem letos (po 3.) Steam verzi, na W10 a vcelku bez většíh problémů ve 4K.

  • x_ander

    Zrovna mám první Dead Space rozehrany a blizim se do finále. A hraju to poprvé, takže žádné růžové bryle. Tahle hra fakt žádný remake nepotřebuje. Remaster s ostřejšíma texturama, moderníma grafickýma efektama a vyhlazenym ovladanim - sem s tím. Ale remake? Není důvod. Jenom honění prachů. 

    • cibrut

      Na jednu stranu souhlas, navíc ve 4K to prostě nemá chybu. Na stranu druhou pod W10 má každý trochu jiné problémy, někomu to chodí dobře, někdo musí "hackovat a tweakovat" ;) a i tak mu to třeba blbne.

      Na druhou stranu, pokud to nebude opět zprasený port z konzolí, ale bude to nativní verze pro PC, kde bude všechno šlapat tak, jak má, tak i když jsem DS s chutí dohrál po 3., tak trailer mě trochu navnadil, i když jsem si taky doteď řikal "WTF, další dojná kr*va?".

      Čeho bych se maličko mohl bát je "změny v hratelnosti mají pouze prospět uživatelskému pohodlí", protože to může být prakticky cokoliv. Jasně, ve hře je pár opravdu horkých momentů, kdy Isaac prostě chtě-nechtě umře, než hráč přijde na to, že prostě třeba musí jen utéct a to ještě správnou cestou, ale neni to nic nehratelného.

      No a ad remake/remaster - když se odprostíme od výkladů obou terminus technicusů, na mě to působá, že vizuál bude komplet nový včetně textur a samozřejmě absence problémů s původní verzí pod W10.

    • mr.clayman

      Co jsem zaslechl pokoutně, někteří hráči mají na moderních sestavách problém se spuštěním/stabilitou původní hry a navíc už od prvopočátku trpí input lagem.

      Myslím, že dost lidí ten remake ocení a navíc na Frostbite enginu bude vypadat určitě skvěle. 😎

  • Zbysek01

    Já se těším a doufám aspoň v příští rok :)

  • KIMCID

    že bych dal zase

  • Snad bude už normální ovládání. Ten konzolový port byl na PC šílený. Jedna z mála her, kde jsem musel připojit gamepad, aby se to jakž takž dalo hrát a vzhledem k tomu, že jsem zvyklí na K+M, tak jsem se u toho strašně trápil s mířením, ale pořád to bylo o fous lepší než s myší a podivně plovoucím kurzorem a akcelerací, která nešla vypnout.

    • Zbysek01

      Mám první díl dohraný na PC několikrát (určitě pět a víckrát) a nikdy mi tam kombinace K+M nepřišla jako problém. Naposledy jsem si dal celou trilogii, tak dva/tři roky zpátky....

      • Derp_1337

        To je jeden ze známých problémů Dead Space. Někomu to jde bez problémů i ve 4K. Někdo jiný má problém s pohybem myši. Někdo další má problém s kolizí textur.

        Celý to jádro problémů pramení z toho, že to není moc dobrá konverze z konzolí. Špatně udělaný herní engine.

      • Mám verzi z GoGu a co teď letmo projíždím recenze, tak na ovládání si tam stěžuje tak 1/3 lidí. Kurzor divně "plave" a nedá se s tím hrát. Jinak něco podobného jsem měl u Carrier Command a stihl jsem ještě na Steamu 2h okno pro refund.

    • Maxianimal

      Nikdy jsem s tím neměl problém, dokonce před dvěma lety jsem si to dal znova a pohoda.

      • Maxianimal

        Nainstaloval jsem to včera znovu a nevidím tam problém, jen stačí stáhnout citlivost. Jinak graficky je to pořád naprosto ok :)

        • "The mouse controls in Dead Space are notorious. While many players
          report issues with positive or negative mouse acceleration or overall
          sluggish movement, others state that the controls are not that bad. This
          is because the engine applies a lot of transformations to the input
          that are based on frame time."

          Není to v citlivosti. Já mám problém s akcelerací, která je proměnlivá a kurzor díky tomu strašně plave. Navíc co jsem dál zjišťoval, tak ta hra má opravdu blbě navržený engine a ty máš holt štěstí, že na tvém HW to běží dobře, ale já to mám na myši absolutně nehratelné, ale s gamepadem to jde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit