Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs

    No, nedávno jsem to znovu spustil, šlape to jak hodinky a pořád je to celkem koukatelný. Takže k čemu tohle?

    No jo EA, kdo jinej by recykloval jako o život i když to není třeba.

  • MalyZeli

    Budu věřit až to uvidím, skoro jakoby EA nechtělo být nejnenáviděnější entitou herního průmyslu. Byl bych snad schopen i darovat nějakou tu almužnu, protože Dead Space bych si moc rád zahrál v lepším kabátku.

    • uher

      Já jim nevěřím ani kule mezi nohama. Za to jak právě oni sami zničili původní Dead Space by měli chodit kanálama.

      • MalyZeli

        Ano, proto říkám až to uvidím. Pokud koule někdo otestuje a jsou plně funkční, je těžké pak už nevěřit, a spíš jen nechápavě hledět a přemýšlet jak je to možné.

        • uher

          Hele kecal bych, kdybych řekl že mě to taky nezajímá, ale zároveň je smutný, že tahle série mohla teď být úplně jinde a vůbec by remake nepotřebovala...

          • MalyZeli

            A třeba kdyby to zůstalo populární a nepokazili by to 3jkou, už by z toho bylo Battle royale aby mohli kojit. Ono možná dobře že to přeskočilo 10 let. Ale jak říkáš, kdo ví.

            • uher

              Však to pořád můžou 😀

              Vždyť v EA tvrdily, že je pro ně remake Resident Evilu jasná inspirace. A i tam Capcom nesmyslně cpe MP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit