Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    OW2 nejspíše ani tento rok a bůhví jestli ten dallší... Diablo Immortal taky bůhví kdy no moc dobře to nevypadá 😬

    • Aby sme se OW2 vůbec někdy dočkali. 

      • twicer

        No jestli se ho vůbec dočkat chceme, zda by nebyl lepší masivní update nebo určitá forma datadisku, což si myslím že stejně i tak skončí..

        • Jack1947

          Ne tam by nenarvali tu COOP navíc já si to pořídím znovu a budu dělat že OW1 jsem ani moc nehrál :P

        • Jevo83

          Lenze masivny update by nemohli predavat za 60 eur resp 99 eur ultimate ediciu ;)

          • twicer

            No v dnešní době bych se už ani nedivil kdyby našli způsob jak zmonetizovat i update 😎

  • A já už čekal, že budou investoři požadovat něco jako:

     "Najměte konečně pořádné vývojáře, dobře jim zaplaťte a vyhoďte zbytečné manažery pro 50pohlavní záchody." 

    Tak zase nic no. Prostě vemte vývoji ještě víc peněz a lidí a dejte je lidem co mají správné pohlaví a další atributy. 

    Na jednu stranu to Activisionu přeju co se děje, protože si to za zničení Blizzardu zaslouží. Na druhou stranu vidím, že změny nebudou k lepšímu, ale jen k horšímu pro hráče jako koncové zákazníky. 

  • Jevo83

    To si zase niekto robi PR na cudzom nestasti... nie ze by nemali pravdu, ale nevidim ich ani v top10 activision blizzard investorov, co znamena, ze nevlastnia ani 1% akcii... a prichadzaju s typicky tupym americkym riesenim - zaviest kvoty na % pohlavi, ras..... len marketingove kecy

    Ved nech dozorna rada odvola postupne topmanazment a nahradi ho novymi ludmi, ktori prejdu normalnymi pohovormi a background screeningom. A vyberu najlepsich bez ohladu na farbu pleti a pohlavie.

    Lenze to by celemu tomu choremu financnemu systemu muselo ist realne o dobre riesenia a o ludi, nie len o PR a dolare za kazdu cenu.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit