Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cibrut

    Tak pokud Covidem onemocněla větší část vývojářů takovým způsobem, že půl roku měli pracovní neschopnost, pak se to dá pochopit. Ale to už spíš uvěřím té o Červené Karkulce :).

  • Jestli ono to nesouvisí se snižující se kvalitou obsahu

  • Já měl za to, že během covidu se neopak hernímu průmyslu dařilo. Všichni zalezlí doma a tohle byla jedna z mála dovolených zábav. Spíš jim už dojíždí dech s DLC a ne každý je ochotný dát za hru stovky eur díky záplavě DLC a ještě mi přijde, že neví kdy s DLC přestat.

    • Marines

      Ano, chápu nechuť stále platit nové a nové DLC, ale je tu možnost volby, nemusíte kupovat každé DLC. DLC jsou většinou k vylepšení hry a dávají hrám od Paradoxů dost herní šťávy, Já také kupuji DLC třeba HoI4 postupně. Není umění nadávat na herním foru na něco co nemusíte.... 

      • Dříve bylo rozšíření navíc a pokud jsi ho neměl, tak jsi to nepoznal, ale to co dělají teď je patch spolu s DLC, který ti překope hru a prostě poznáš, že to DLC nemáš a hra ti to navíc dává na můj vkus moc okatě najevo.

    • JohnyTheZik

      "Důvodem je dle vyjádření firmy hlavně dopad pandemie na tempo vydávání
      nových rozšíření ke strategickým titulům, které tvoří většinu portfolia
      Paradoxu."

      Ono si to stačí přečíst. "Tempo vydávání DLC" je dost velkej rozdíl od "hráči jsou doma".

      • Je otázka na kolik je jejich vyjádření pravdivé. Jinými slovy, těch ochotných kupovat každé DLC hned jak vyjde je stále méně a tím pádem jich musí chrlit víc a to nestíhají.

        • JohnyTheZik

          Tak to je samozrejme taky mozny, na to by se stacilo podivat na pocty a kvalitu vydavanejch DLC v prubehu tehlech dvou let. Ve vysledku je to jedno, ja jen upozornoval, ze on nevini pandemii z toho, ze se nehrajou hry :) .

  • Derp_1337

    Ty "nižší" zisky nejsou žádným překvapením. Pro P.I. byl rok 2020 překvapivě velmi úspěšný a měli největší zisky v historii. Jenže takové zisky nešlo udržet, zvlášť když rok 2021 dopadl jako zklamání ohledně vydaného obsahu (podprůměrná DLC do předchozích her a odložení Bloodlines 2).

  • LessPh

    Prvni slovo v clanku, nema tam byt nahodou ‘nektere’?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit