Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak doufam, ze to nebude znamenat, ze se za Stalkera 2 stane dalsi exkluzivita Epicu. 

    • Corvus

      Kdybys tak dočetl článek do konce, viď?

  • erasser

    To mi nějak hlava nebere, vždyť Unreal Engine 5 ještě ani neni v plný verzi. Vyvíjet se v něm sice už dá, ale odvahu udělat z něj v tuhle chvíli oficiální engine pro hru bych teda neměl...

    • Co je myšleno tím, že není "v plný verzi" a odkud je tohle info? Co já vím, tak je UE5 ready...

      • erasser

        Je to info přímo z Epic Store, UE5 je v Early Accesu. Uvidíš to třeba, když se ho pokusíš stáhnout. Hromada pluginů ani nemá pro UE5 podporu, v tomhle stavu se s tím dá spíš jen tak experimentovat. Říkám to jako člověk, který v UE vyvíjí, takže mám tu zkušenost z první ruky. Ale jak říkám, jestli nevěříš, můžeš si to zkusit sám.

        • Je vcelku běžné, že některé firmy mají dohody a dostanou jinou verzi. Dělá to tak zcela běžné třeba i Valve. Pochybuji, že tohle je stavěné na této veřejné verzi.

          • erasser

            Je to možný, jen mi to přijde odvážný. Ještě loni vyvíjeli v UE4 (zdroj: Wikipedia) a vydávat chtějí za 3/4 roku, kdy UE5 bude sotva oficiálně vydanej, jako za mě je tohle velká odvaha a hodně mokrý sny :D.

            • Uvidíme. Ono asi portování že 4 na 5 nemusí být problém. Řekl bych, že za tuhle dobu to spíš bude využívat potenciál enginu tak z půlky. Uvidíme, snad to projekt nějak nerozhodí...

              • erasser

                Reakce na příspěvek:

                Vidíš, jsem to říkal :D

                https://games.tiscali.cz/novinky/stalker-2-duben-nestiha-dorazi-az-na-konci-roku-526607

  • LiarForHire1

    No ve mně to budí především obavy. Studia bývalého východního bloku bojují hlavně s laděním technologie a vychytáváním bugů (viz. poslední hra mistra Vávry), takže použití nového enginu může potencionálně vést k ještě větším problémům. Snad na to nedojde a MS si to pohlídá, značka Stalker by si to přeci jen zasloužila.

    • nejenom na vychode, staci vzpomenout na duke nukem never


      zmena engine nebo dokonce vicenasobna, je znameni problemu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit