Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inferius

    Ten inventar, ze vidis s novyma predmetama, to je problem asi jen konzolovych verzi na PCku se prepne kompletne do legacy uplne vse, vcetne inventare a vybavy.

  • Kompost

    ja som to hral na P166 uplne bez problemov. teda az na to ze v tom case som vkuse preinstalovaval hry. ked som si chcel zahrat nieco ine s 1.18GB HDD tak bohuzial uninstal/instal...

    • goyim

      Já to hrával taky na Pentiu MMX 166Mhz.... a 32MB RAM. ;} Procík to celkem zvládal, ale ta paměť fakt ne. Hrabalo to nechutně. Pak sem upgradnul na 200Mhz / 64MB a to už se celkem dalo.

      • Kompost

        sranda, tiez som tam mal vrazenych 32MB RAM. ale mam dojem ze trocha pomahalo aj to ze v tom je strcene Voodoo. inak to PC zhodou okolnosti stale existuje a funguje. zrovna nedavno som ho z nostalgie spustal.

        • LessPh

          Tak tenkrat se to delilo na 32MB-Ram a na lidi, ktery meli 64MB-Ram, tam jsem se taky dopracoval postupem casu, ale to uz byly jiny meritka. Jinak SW render a Glide render byl rozdil no, hlavne v kouzlech co si vzpominam...

          • Kompost

            hej, hej. nasvetlovanie a efekty v Glide boli poznat okamzite. ale ajtak ma dostalo do kolien ked som prvy raz vystrelil v Q2 zo svetlice alebo zakuzlil nieco v M&M7. ine casy

            • LessPh

              Pro me asi nejvetsi rozdil SW vs glide byl v NFS2SE a NFS3HP a pak v NHL99 kde na zacatku byly videt kuzely svetla a bylo to cely takovy cool. Voodoo byl gamechanger, byly to super casy, kde se neustale slo dopredu, dneska je to porad to same...

              UGlidu byl ale tezkej problem s ovladaci, pamatuji si, ze jsem kazdou hru spoustel na nekolikrat, a kdyz u startu dvakrat sedive neproblikla obrazovka, tak to proste neslo arestart :D

        • goyim

          Ano, na Voodoo to běhalo nejlíp. D3D mělo divně rozmáznutou grafiku a slabý výkon. D2 jedině s Glide emulátorem.

          • Kompost

            D3D nebehalo nikdy bohvieako dobre. na tom sa zhodneme. A ta Voodoo karta ma zachranovala roky. PC som menil az niekedy okolo 2001-2. jasne tou dobou to bol udesny crep, ale neboli prachy a mohol som aspon cerpat z celkom peknej skaly titulov. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit