Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Accko

    Jen doplnim, ze preskakovat filmecky jde i v puvodni hre ale az v new game +. Jinak DLC 25hodin Na new game + vysoka. Skoda ze se tim ale asi posune dvojka. 

  • Super hra, ta se na PS5 vyplati. Doma byla PS4 a hned prodano, ani se to dal nehralo. Sice nevypadalo to zle, ale rikam si po spusteni... 1. ta hra by chtela update, proc to ma tak pomalej loading? a 2. proc nesedi Japan zvuk? :) Za tyden koukam aha jdou to vylepsovat :D

  • redicius

    Zeptám se jak pro blbý - když mám ps4 verzi a koupím update (kterej se ve store prezentuje jako "pro ps4"), tak budu na ps5 mít "stejnou hru", jako bych koupil ps5 directors cut verzi?

    (Myšleno s free ps5 updatem?)

    Zkoušel to někdo a může potvrdit?

    • Nebudeš. K tomu je ještě potřeba zakoupit za 270 Kč upgrade z PS4 DC verze na PS5 DC verzi. Celkem to tedy vyjde na 799 Kč z původní PS4 GoT na PS5 GoT DC. Osobně jsem zakoupil/otestoval.

      • redicius

        Dík, jdu na to ;)

  • KIMCID

    koupim

    • uher

      Já už přikůpil.

  • Zbysek01

    Těšil jsem se už před přečtením recenze a teď ještě více :)

  • MalyZeli

    Na tohle se moc tesim, zajima me jestli jde na Iki i pri dohrane NG+. Jinak hra jela na PS5 skvele i pred upgradem, takze ted to musi slapat krasne.

  • Derp_1337

    Slyšel jsem, že při hraní NewGame+ se zpřístupní možnost přeskakovat cutscény. Může to někdo potvrdit?

    • JohnnyBaneCZ

      Ano, jdou přeskakovat. 

      • Derp_1337

        Ok, díky.

        Takže nemožnost přeskakovat cutscény v první hře se dá obejít nahrátím kompletního savu a začít NG+.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit