Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zoufalstvi. Podobne upravy delaji nadseni amateri mnohem drive a pro mnohem vice her. Stary Doom je komplet ve 3D, Duke nukem to same.

  • Nechápu narážky na optimalizaci. Na prastarém Phenom II X4 a 1050ti to jede plynule 4k@60

  • zx_spektrum

    Prý remaster... Před mnoha léty uvolnili zdrojový kód Quake a vznikla řada portů, třeba i na Android. Některé z těch na PC dávno umožňují vysoké rozlišení a v podstatě to vypadá stejně. Jediné co přidali je ta nová kampaň. Říkat tomu remaster je podle mě sprostota, dalo se toho udělat mnohem víc.

    • x_ander

      Ale oni tomu neříkají remaster, ale re-release. A prodávají to za 10 babek a kdo to měl koupené už dřív, tak to má zadarmo. A teď to srovnej s "remasterama" za 12 stovek.

    • radim.zaty

      Je to sprostota, ale na konzolích si Quake jinak nepustim.

  • Koukam to video a grafika je zastarala, takze zadnou novou nevidim :(

  • Jack1947

    Asi ti co mají tu zadarmo verzi to mít nebudou he 😉😛

    • solomon.short

      ti co maji kradenou jako ty, tak ne. 

      • Jack1947

        Nechápu kde bych jí dokázal sehnat... já mám tu a všechny tři díly když se minulé léto rozdávali zdarma, proč bych to tady vůbec psal občas to chce trošku myslet.

  • Kdyby udělali remaster Quake 3 a multiplatformní multiplayer, tak by se mohli začít bát všechny Fortnite.

    • twicer

      Jestli si to fakt myslíš, tak žiješ minulostí :)

    • J.V.Stalin

      Asi myslíš cross platform multiplayer. Takže i předpokládám, že nechápeš proč by to nefungovalo...

  • victor

    RTX stíny a vše co jste kdy chtěli na 4K vidět ...to vše vám dá jedině Quake remaster....nebo snad ne ? 


    Mimochodem bude Quake na GOGu taky upgradován ? Teď tam stojí  polovinu toho ,co za remaster chtějí  Na Steamu a MS/Bethesdě... :/ 

    ( Buď tam bude také upgrade zdarma , nebo přijdou s novou edicí ....ale jestli člověk nákupem na GOG ušetří o tom mlčí ...)

    • Na GOGu bude update zdarma, prý ho momentálně dokončují.

  • x_ander

    Upřímně,
    takhle si představuju re-release staré hry. Podpora nových strojů a
    konzolí, vysoké rozlišení, implementace nějakých nových efektů, celkové
    vyladění hry, trocha nového obsahu a za lidovou cenovku. Pro mě rozumná
    věc, narozdíl od hromady všelijakých remasterů a remaků za 15 stovek.,
    které kolikrát nepřinášejí nic.

    • Derp_1337

      "takhle si představuju re-release staré hry"


      Tím myslíš tu strašnou optimalizaci?

      To mi vysvětli, jak ta "retro" grafika s nízkými detaily textur může mít podobné HW nároky jako třeba Doom Eternal??? Prostě katastrofální optimalizace.

      Jenom aby sis udělal představu o tom, kolik jednotlivé hry mají detailů v texturách a tak. Celá instalace Quake Remaster si na tvém disku vezme 2GB dat, zatímco Doom Eternal minimálně 80GB!!

      • x_ander

        Tak jako nevím, ale myslíš, že 25 let starou hru bude někdo hrát na 25 starém počítači? Ale i tak, HW nároky o optimalizaci v tomto případě nevypovídají o ničem, protože to zkrátka tvořili a testovali na dnešních standardních sestavách, tak logicky tomu odpovídají nároky.

      • RavenSpector

        optimalizace je naprosto v pohodě. jede jak z praku na 60fps

        mimochodem na enebě je quake za 5éček

        • Derp_1337

          Hele, já mám doma PC s RTX3080 a taky mi to jede úplně v pohodě. To ale nic nevypovídá.

          Bohužel lidi, co mají slabší počítače, budou mít problémy, i když ta grafika na to nevypadá.

          • RavenSpector

            Tak já mám vcelku neherní pc. i5, 16gbRAM,ssd a rtx 550 4gb. Žádný zázrak. Ale Doom 2016 a tento hezčí Kvák jedou na 60 bez cukance. KCD na fhd taky kolem 30fps. Samozřejmě vyjma Ratají. Ale mě to bohatě stačí. Nemám problém shodit rozlišení, aby se hra hýbala. Začal jsem hrát na PMD 85 a pak měl doma roky 386 s 1MB ramek. Jak mě sralo, že to nedá Dooma :D

      • solomon.short

        jezisimarja, tak si chuchni. Tady nekdo nabizi neco zadarmo (pokud mas puvodni verzi) plus jeste domluvili originalni soundtrack ale to ne - to se mistrovi Derpovi nelibi. Hrej si teda to svoje a nekecej do toho, co mame radi my.

        Howgh.

        • Derp_1337

          Ježiši, tebe triggerne kdejaká maličkost.

          Jak vůbec můžeš žít svůj život, když máš nervové kolapsy i z takových maličkostí jako to, že optimalizace nějaké hry není moc dobrá.

    • Jack1947

      VIZ ME DE🙂

  • parada, quake je nostalgia :)

    avsak otazka - ten remaster uz vysiel, alebo sa len chysta? pretoze na Steame vidim Quake - release: august 2007

    • x_ander

      vyšel včera

      • diky za odpoved, super :)

        este jedna otazka - pobezi na Win7 64bit? :-/ v min. specs. sa uvadzaju Win10, sakris

        • tak len pre doplnenie - BEZI to aj na Win7 64 😀

          je to skutocna nostalgia, spominam, ked som to hral na amige 1200, to boli casy! 😎

        • Není moc důvod. Stroj s Win7 bude buď moc slabej na to aby to utáh, nebo máte možnost upgrade na Win10.

        • Derp_1337

          Většina her z Win10 se dá zpětně zprovoznit na Win7.

          Jen to chce většinou přidat nějaké dynamické knihovny a občas si trochu pohrát se spouštěcím .exe souborem.

          • solomon.short

            odbornik promluvil... pridat nejake dynamicke knihovny, pohrat si s exe souborem... hmm. Hele, poslouchas ty se nekdy? Nebo je to trolling a ja to nepochopil? (to je mozne :) )


  • Zbysek01

    Já jsem do poslední chvíle doufal v remake na enginu Doom Eternal a ono tohle :D




Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit