Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Jsem si fakt myslel že to bude F2P, to opravdu není ten typ hry který jako STEEP je na nějaké delší hraní, jistě sranda to je ale moc drahá a jsou i lepší hry, dopadne to jako Crew 2 z kterého se mimochodem inspirovalo Interfacem a menim🙂

  • TIRsk

    Z videii som sa na hru strasne tesil.

    A teraz to ovladanie, hratelnost... zabava. 

    Mozno by som upravil checkpointy, nie take male a nie tak blizko...

    A mozno nie som cielova skupina :D

  • No dopadne to stejne jako steep. Videa pekny wow efekt na zacatek pekny, ale gameplay hroznej.... Spousta oblecku a picovin ala bugisoft. Ale nuda nuda a zase jednou nuda - za 1800 bohuzel... presne jak pise autor ja bych zato nedal ani 300 korun natoz takovouhle castku...

    • Nuda? To zasadne nesouhlasim, vyzobavat jednotlive medaile me ve Steepu neskutecne bavilo, i kdyz nektere byly opravdu krute narocne. Co jsem zkousel v bete Rider's Republic, tak sjezdy na horskem kole jsou bomba, obvzlast z pohledu prvni osoby ta rychost, napeti a adrenalin opravdu vyniknou - obecne je kolo pomalejsi nez zimni sporty a taktez mi prijde, ze hra toho vic promine, takze ten pohled z prvni je mnohem snazsi ukocirovat nez ve Steepu. Ale co se tyce ostatnich disciplin, tak me to teda zas tak moc neoslovilo.

      • Nuda myslím celkové neříkám že tam nejsou momenty kdy se nepobavis. Ale stejně jako ve střep nic co by me donutilo hru zapnout a myslím si že i většinu hráčů a proto za tu obrovskou cenu bude herní svět poloprázdnej...

        • Jack1947

          Nevadí počká se na zdarma až to za pár let bude ubík rozdávat 😉

        • twicer

          Věštění z koule otom co bude dělat většina, mě dokážou vždycky zaručeně pobavit

  • homeles8

    Hm, nuda. Mě ve steep baví vylejzat kopce pěšky, má to určitou atmosféru. 

    • zkus dead stranding

      • homeles8

        Tam zas není snoubort.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit