Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Ale když si koupím verzi pro PS4, tak mi na PS5 poběží, i když tam nebudou vylepšení pro PS5, že jo? 

    • lito

      vyplatí se ti koupit PS4 edici, protože bude levnější než PS5 a dostaneš k tomu upgrade zdarma. Takže na PS5 koupíš PS4 a pak stáhneš patch jako třeba u FFVII. Co jsem pochopil, vylepšení na PS5 dostaneš vždy.

      No, je v tom bordel a dle mého se v tom obyčejný zákazník nemůže vyznat.

      • Pista.Harabin

        Je to absurdita, v tom prípáde nemá absolútne žiadny zmysel kupovať ps5 verziu hry.

        Celá táto imbecilná cenová politika, kde ceny nových hier dvihli pomaly niekde aj o 20 euro je nezmyselná.

        • lito

          určitě nemá. Já to tak udělal i teď u Final Fantasy VII. Koupil jsem na Storu ve slevě PS4 edici a zdarma jsem upgradoval na PS5 edici bez DLC. To pak dokoupím zase někdy ve slevě. Mám digitálni edici, disky už mi připadají přežitek a cena nových her pro PS5 je kolem 2100. On je tam k tomu ještě ten nevýhodný kurz, protože 70 Euro není 2100kč, za který to Store prodává.


          • J.V.Stalin

            Nebo sis měl počkat až bude zadara v plusku a pak ji upgradovat i s novou kapitolou.

            • RodneYCZ

              To prave bohuzel nejde. Taky jsem si myslel, jak hezky upgraduju na PS5 verzi, ale je tam vyjimka pro ty, co to dostali v PS plus. https://gamerant.com/final-fantasy-7-remake-playstation-plus-ps5-upgrade/

              Stejne tak to neslo treba u Greedfall, rikal jsem si, ze bych to treba, zkusil, kdyz jsem to mel z PS plus a dali k tomu zdarma PS 5 upgrade, ale opet stejne omezeni ☹

    • To neví ani v Sony 😂

  • Takze o deset euro drazsi digitalni edice pro PS5 je uplne zbytecna, nebo jsem neco prehledl?

    • 0011

      Přehlédl jsi majitele PS5 bez mechaniky.

      • ? Majitele bez mechaniky koupi PS4 digital edici za 60, kterou upgradnou zadarmo.

        • 0011

          Jinde jsem četl, že couvli u Horizon, ale upgrade za 10 €/$ bude prostě další standart

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit