Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    No nevím. Hru jsem si po letech zopakoval asi před 2 měsíci a remaster fakt nepotřebuje. Pořád má moderní hratelnost i velmi slušnou grafiku. Chápu, že tady jde spíš o re-release na nové konzole, aby se hra dostala znova do oběhu a připravila půdu pro dvojku, ale kdo by se v tom třídění na re-release/remaster/remake vyznal že.

    • Tak vyznat se v tom můžou všichni? Vždycky kouknu a už na první pohled vidím, jestli ten remaster má smysl nebo ne. Případně si prostě přečtu, co se mění a dle toho rozhodnu. Jednoduché. Jinak jestli je pravda, že přepracovali i modely a animace, tak by to přeci jen mohlo mít smysl i na PC, ale to by taky záleželo na cenovce.

  • Tanatonaut

    Remaster? Nepotřebuje ho ani trochu. Za mě trochu cashgrab. Ale někdo to třeba nikdy nehrál,.....

    • Carnage666

      Souhlas, stejný případ jako u Life is Strange tam je to taky jen cashgrab.

    • Je potřeba... Zejména pro konzole. 

  • Osobně to beru jako oficiální potvrzení AW2.

    • cibrut

      No kéžby, kéžby. Na obyčejný remaster kadí pes, aspoň na PC, tam to vypadá pěkně i dnes, samozřejmě díky atmosféře.

      • Podle všeho to Epic financuje. Pokud by nešlo do AW2 a financovali jen remaster, tak by to byl podle mě nesmysl. Navíc okolo AW se toho už nějakou dobu děje vcelku dost a je jasné, že se k němu Remedy vrací. Takže si myslím, že se dočkáme :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit