Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rudysakal

    Jsem velký fanoušek Star Wars. A žádný fanoušek remaků. Dohrál jsem 1. i 2. díl několikrát, ale na větvi z toho budu až budou oznamovat 3. díl.

    Pak to pro mě bude mít nějakou cenu. 

  • palcov

    To jsou furt rýmejky.. velkým studiím došla videoherní inspirace.

    Když už tak rýmejk dvojky, páč ta byla podle mě po všech stránkách slabší než geniální jednička.

    • Magister_Peditum

      No, po technické stránce se na dvojce podepsal šibeniční termín, který měli tvůrci na vydání. Ale příběh byl alespoň pro mě mnohem zajímavější. 

      • Lidi to říkaj, ale také jsem větší fanda jedničky. Dvojka byla moc "přepálená".

  • Paráda, když hra kdysi vyšla, vůbec jsem o ní nevěděl a v této době mě už odrazovala zastaralá grafika. Občas jsem se zasnil, že by někdo udělal remake a hurá, někoho to napadlo. Těším se!

  • Chtěl jsem tu hru příští týden začít hrát poprvé, tentokrát jsem měl štěstí, hrozně mě štvalo když oznámili remake Demon Souls hned po tom co jsem dohrál původní hru.

  • Embracer nemá se Sony nic společného, tak nechápu, tu exkluzivitu byť jen časovou. Tohle se teda nepovedlo. V každém případě je třeba vidět gameplay, podle jejich resumé dělali jenom remastery.

  • Inquisitor

    Potěšilo, s nadšením počkám až na výsledek.

  • KIMCID

    sem s tím

  • spoock

    Že bych to konečně dohrál? Pamatuju se, že jedničku jsem zařízl z neznámého důvodu před koncem.

    • 0011

      To je škoda, já to dohrál mockrát za oba konce a stejně se moc těším na remake

  • jej! to by bylo skvělé, snad to dobře dopadne. Nesnáším SW, celý to univerzum je mi protivný, KOTOR byl ale  tak dobrá hra že jsem to rád přehlídl.

  • Ne, bude to i pro PC - viz stránky ASPYR.

    • LessPh

      Super, opatrne se zacinam tesit, original jsem ve sve dobe bohuzel nemel moznost hrat kvuli slabemu HW..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit