Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mr.clayman

    Za mě asi pass. Grafika celkově super, prostředí taky, ale jinak mi to přijde takový jalový a hrdinka oblečená jako domina z Bruntálu, to je -- a teď se omlouvám za tu formulaci -- jak pro puberťáky, kterým se právě začaly probouzet žlázy.

    • Corvus

      Bla bla bla. Svět nádhernej a design monster je za posledních 10 let to nejlepší, co jsem viděl. osobně se mi nápaditost nepřátel jeví ještě o pověstný chlep lepší než u from software her. A to je co říct. A stěžovat si na holku v latexu? No, rozhodně to nebudu brát jako zápor. Když už se mám na něco dívat v těch epesně provedených soubojích, které pravděpodobně nemají konkurenci ani v Devil May Cry, tak se chci dívat na vnady a ne na nějakou hyper korektně navrženou postavu, která ničím nevybočuje.

    • radim.zaty

      Cereza likes this!

  • ripper

    Kvalita videa je příšerná. Když už to stahujete z YT a uploadujete na vlastní stránky, tak aspoň použijte 1440p verzi videa, jinak se to kvůli kompresi nedá koukat. Nebo dejte i odkaz na YT.

  • Corvus

    Za mě vrchol konference a jsem šťastnej, že to vyjde i na PCčka. Naprostá pecka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit