Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines

    Ano, také mám v STEAM knihovně několik kousků, kterým říkám "blbá koupě", nainstaloval, zkusil a odinstaloval a o tom vlastně STEAM je. Prodeje za každou cenu.........

  • No, spíš mi z toho vyplývá, že když byl Steam nový, instaloval jsem si ho kvůli pořízení HL2. A tedy už 18 let se tlachá a konspiruje o tom, kdy bude HL3. Sice v dnešní době mi to je už úplně jedno, co si budem povídat. Dnes se moje děti baví s vrstevníky, že jednou bude HL3, a že HL1, 2 kdysi byla revoluční hra :-D. To si člověk pak říká, když už má lehce přes 40, jak zestárnul :-).

  • Itami

    No, tím pivem bych si jistý nebyl.

    Pokud vyjdeme z toho, že Steam je vytvořený společností Valve, která je americká, pak lze dovodit, že na Steam je nutno pohlížet v rámci americké legislativy. 


    Z toho nám vyplývá, že pivo si dá až za tři roky, no a volby....tady bychom narazili na malý problém, protože některé státy USA uznávají plnoletost již v osmnácti, některé v jedenadvaceti. Ale jo, berme to tak, že sídlo Valve je ve Washingtonu (myšlen stát), tam je mám pocit plnoletost od osmnácti, k volbám ho pustíme. 😀

    • Ty jo, tak dlouhý příspěvek a vlastně o ničem :D :D 

      • No a teraz si predstav, že sú aj ľudia, ktorí na také príspevky odpovedajú 😄

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit