Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    Kto tohle nečekal ?? Naivky...podle prubežnych informaci se v polsku vari pjeknej prušvih, hlavne diky blbymu vedeni...ktovi kto zustal z timu puvodniho DL ?? Kto tohle vlastne dela ? Ty ksichty na videich na me teda dojem nedelaji, pul roku nas utešuji že je všechno v pořadku NO NENI :DDD ...uprimne, ja už nemam zajem...

    • Corvus

      Slovy Sováka: Nebuď zase hysterickej!

      Jak to tam kdo vede, tak o tom nevíš nic, takže tady nešiř flame. Patrik napsal novinku v duchu šíření poplašné zprávy.

      Mě se to tedy nezdá. To, že hra na Vánoce nebyjde, to mě bylo jasné, to byl až moc optimistický scénář. Bylo jasné, že na to finální odchytávání bugů a přeleštění si nějaký čas vezmou. Mimochodem, co to jsou dva měsíce. NIC. A pokud se nepletu, tak vývojářům bylo spíláno, že nedávají o hře vědět, z čehož začali prapůvodně vznikat všelijaké kachny. Načež oni sami jasně ventilovali, že mají pro fanoušky připravený celý pestrý program novinek. Což do puntíku splnili:

      1) Pravidelně pořádají Dying 2 know rozhovory, na kterých je vidět, že si s nimi dali hodně práce. Informují o všech aspektech hry, kde lidi v diskuzích kvičí, jak to bude skvělé (teď pochopitelně všichni píšete, jaký to bude průšvih - LOL).

      2) Začali dělat na webu různé akce, soutěže a kvízy.

      3) Je možné být v klubu pro Dying Light 2 atd.

      Rozhodně to studio hráčům nijak extra nelže. V mých očích tedy rozhodně ne. Odklad dva měsíce mi připadá jako naprosto rozumný, kor u otevřeného světa, s dialogovými volbami. Jen ať to vyladí. Už vidím ty kecy v diskuzích, kdyby to vyšlo v prosinci a nebylo to vychytané. Nemám důvod studiu nevěřit, za poslední rok se fanouškům věnovali jako nikdo. A opakuji, že dva měsíce jsou naprosto zanedbatelné v životě hráče, za to pro vychytání much jde o slušnou porci času navíc. Takže přestaňte všichni hysterčit jak děcka ve školce.


      • J.V.Stalin

        Jo, v tomhle máš pravdu.

      • ALHAZRED

        Nekto tady rad piše dlooouhe komenty ale ja nemam proč to cely čist...

        Jako když hodne toho napišeš, budeš mit vic pravdy ??

        Hele trapko jesli chceš prečti si tadi na tiscali, jaky spravy vychazeli o DL2, co rikali vyvojari ktery odchazeli, pak se ti možna udela jasno...

    • twicer

      Nemáš zájem, ale až to vyjde tak si to pořídíš. :D Classic

      • ALHAZRED

        Nooo to si počkam ruček jako s Cyberpunkem možnaaa😛

        nebo si počkam ješte ruček+ruček než to vidaji

        kde je napsano že 4.4.22 je skutečny termin ?

        Ktovi jesli Corvus ješte bude mit pevny nervi a bude Techand tvrde obhajovat😬

        • twicer

          Jojo jak mlýnek stím Cyberpunkem, já ho odehrál na PC day one a nesetkal jsem se s větším počtem bugů než jinde, ale tak aspoň mají hýkající davy co zešměšňovat :) Ale to je na jinou diskuzi, za tohle si může Project Red sám.

          Očividně teď mají v Techlandu slušný bordel, ale v minulosti jsem si valnou většinu jejich titulů užil, takže nemám důvod být zbytečně skeptický když s kůží na trh ještě nešli. Ať si to vydají klidně za rok, pokud jsou schopni chytnout se za rypák ještě před vydáním a dotáhnout to do hratelné formy, tak nemám problém si počkat.

          • ALHAZRED

            Jaaa mam dojem že dnešnim hračum už naprosto nevadi NIC.😂

            Jako proč neee, svet nutno brat s ty lepši stranky😛

            Aaale ja su nas...anyyy až na pudu !!! A taky to řeknu...

            Pravě proto že Techland miluju za DL, ale mam obavy, co se tam posledni rok deje !! A jesli se vubec bavime o studiu, ktere udelalo DL ptž jmeno studia a stupidni šef ješte STUDIO nedelaji, ale tady se tohle jednodsuše IGNORUJE !!

            ...teda pokud ste nečetli všechni članky o DL2 taaak nevite o čem mluvim...

            Ano sem nas...anej ptž DL2 a STALKER 2 sou jediny hry ktery mě ješte zajimaj... A MOC SEM SE TEŠIL a nepočkam !!

            Kuciii čekejte, věřte, Techland vas ma rad... JA UŽ NE

            • twicer

              To jo, zlatá éra před 20lety kdy se objevovali bug a vadné nosiče které ti nedovolili hru ani dohrát, nebo poškozené uložené pozice které už nešlo opravit, to celé v době kde si neměl ani kam si zajít pro radu či update který to za tebe bez práce vyřešil, to bylo to pravé bájo. Ach, kde ty časy jsou.

              Nevím, zda sis oté firmě četl i jinde než ve zdejší sekci novinek, ale dost lidí včetně CEO je vté firmě už 30 let, takže zase tak neschopný úplně nebude :)

              No neztrácej čas a pogrcej poctivě do diskuzí, to jim ukáže!! Jsem si představil batole pěstičkou mlátící do stolu, protože mamka nechce dát mlíčko... ani nevím proč x)

      • Corvus

        Přesně.

  • Sr_Lobo

    Tak hlavně aby recenzi dělal kdokoliv jiný než David Kremser, i když to už snad nehrozí 😉

    • uher

      Podíval sem se na tu recenzi. Teď bohužel nemám čas ani náladu ji číst, ale hodnocení 6/10 mi přijde adekvátní.

      • ALHAZRED

        To jako ale nemysliš važne ?!

        Všichi jsme ovlivneni hrami, ktere sme už hrali, ale podle tvyho nazoru, ty seš z uplne jine dimenze...😱

        • uher

          To myslím smrtelně vážně. Bavilo mě to, dohrál sem to, ale celkově to víc než nadprůměr nebyl.

          • ALHAZRED

            Nebudu tu diskutovat o recenzi a hodnoceni na DL, jesli chceš koukni se tam, na komentare, nerad bych se vopakoval pro deti policejtu a jinou hejt komunitu...😎

            • uher

              Tak mě spíš jako od dětí přišly některé komentáře, kde se většinou jen urážel autor recenze.

              Mimochodem už jsem si tu recenzi přečetl a je fakt, že s ní v některých věcech nesouhlasím, ale hodnocení je opravdu adekvátní. 

              • ALHAZRED

                Reakce na příspěvek:

                Nesouhlasim, ale tady to řešit nebudu. Aaale jesli by nebyl DL tak dobrej, netešili by sme se tak na DL2 a tenhle odklad me vubec nebere, jako Corvuse ptž von ma rad všechny hry😛denne vychazi sposty her a jsou mi šumaaak...

          • Corvus

            Ta hra má objektivně kvality na 8/10. Minimálně. Tebe nebavila.

            • J.V.Stalin

              A jaké že jsou její objektivní kvality?

            • uher

              Bohužel nemá. Je to kompilát věcí bez nějaké přidané hodnoty, čímž neříkám, že je to nutně špatně.

              A to, že mě hra bavila (dohrál sem ji 2x) ještě neznamená že si zaslouží víc než 6/10, protože je to skutečně nadprůměrná hra, čili ji nijak neshazuji jak se mi snažíš naznačit. To naopak tvých 8/10 je subjektivních...

              • ALHAZRED

                Reakce na příspěvek:

                Bez pridany hodnoty ? A co bys jako chtel za pridanou hodnotu??? :D Jako když utikam pred stinovcem a prelezam plot do bezpečny zony a von mě strhne za nohu a sežere, neni pridana hodnota, tak už jenom nahi barbini vylezajici z UFO OOOMG a takovych pridanych hodnot jsou tam stovky...ale tady fakt ne...

                Celkově řikaš, že te hra bavila, prošels si ji 2x, ale vic jak 6 bys tomu nedal, ale ja skutečne nevim CO je OBJEKTIVNI měřitko kvality když ne TO jak te hra bavi?? Mě bavila za 9/10 hlavne proto, že je to konečne hra pro dospěle !!

                • J.V.Stalin

                  Reakce na příspěvek:

                  A co se ti nezdá na tom, že u hodnocení myslí hlavou a i přesto když ho hra baví, tak vidí její zjevné nedostatky a absenci invence - toho ty asi (spíš určitě) nejsi schopný.

                  V podstatě taky s těmi 6/10 souhlasím. Hra, která ničím nevyčnívá si prostě ani víc nezaslouží...

                • uher

                  Reakce na příspěvek:

                  No já se snažím hodnotit objektivně a na rozdíl od tebe dokonce i vím jak funguje hodnotící stupnice (1-10 víme?). Otázka zní jestli má vůbec cenu tady s tebou ztrácet čas, protože jsi to doteď vůbec nepochopil.

                  Jinak na pokračování jsem zvědavý, protože pokud se autorům povede dodržet co slíbili (o čemž ale pochybuji) a moje volby budou mít opravdu zásadní vliv na fungování světa, tak to bude super! 👍

  • Inquisitor

    Lepší než to vydat jako polotovar a z hráčů si dělat beta testery, jak je dneska zvykem.

    • ALHAZRED

      Seeeem se pobavil...vyjde to pozde a stejne to bude betatest jako Cyberpunk :D

      Sr_Lobo: jako když to nebude recenzovat David Kremser taaak to bude skvela hra ...juuu svět je krásnyyy 😍

      • Corvus

        Prosím adresu, kde kupuješ věštecké koule. Díky.

        • ALHAZRED

          No spiš jak je možny, že tebe nedochazi souvislosti...

          Lidi tohle trvrdili o CP2070 pred vydanim aaale byli hejteri a co nakonec ??

          Je to prušvih, nebo ne, to je stara otazka jesli je pohar poloprazdny nebo poloplny...podle me je proste prušvih TO že to OPĚT !! odložili

          a misto toho, aby zaplatili betatestery, jesli to chteji jenom poladit, nebo jinak urychlili vyvoj, aby stihli termin ktery si SAMI zvolili, delaj kviiizi na webu a jinak oblbuji komunitu aby o ni neprišli. :D

  • Carnage666

    Jo a úplnou náhodou to radši vydají v Únoru než v Lednu (Elden Ring)

  • Z článku čiší naprostá hysterie :D Patriku, chce to klid a nepropadejte panice. Vše se v dobré obrátí. Hlavně si to nepředobjednávejte :)

    • Hidden

      Klicova otazka je, jestli se na DL2 Patrik tesi. Pokud ano, pak je opravdu duvod k obavam... ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit