Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • romando

    DRM free obchod = očakávam DRM free hru. Hitman má online DRM. Oprávnená mrzutosť hodnotiacich ľudí na GOGu.

    • XXDarthVaderXX

      Stádo blbců, zůstane stádem blbců. To jest holý fakt. 

      • romando

        Pro hlupáka každý hloupý.

  • Corvus

    Jsou to ale problémy!

  • Takže tam vyšla stará verze Hitmana. 

    Vzhledem k tomu, že  první díl byl portnutej do 2 s mnoha vylepšeníma tak nevidim důvod ke koupi.

  • Tak ono ne vše je na GoGu 100% DRM free, i když se tím rádi chlubí. Bohužel tady je to vidět jen daleko víc, protože toho obsahu tam chybí fakt hodně. Já třeba nemohl hrát Anno 1404 z GoGu ani po LANu, dokud jsem si hru neregistroval u ubisoftu. Jinak drtivá většina her má online funkce zablokované dokud to nespustíte přes Galaxy klienta nebo nějak nepropojíte přes nativní klienty vydavatelů.

  • Je to review bombing nebo není?

    • XXDarthVaderXX

      Ne, je to debilita. 

    • Spíš ne, to se používá většinou jen, když jde o nějakou vnější malichernost, často nesouvisející se hrou a pár ukňučených youtuberů dokáže přesvědčit své ovečky, aby dali špatné hodnocení.

      • XXDarthVaderXX

        On hlavně Hitman není v posledních letech nastaven tak, aby se hrál offline. Ano dá se to, ale je tam pouze základ a co drží u hry jsou různé týdenní výzvy atd. A ty se offline opravdu nestáhnou. 

        • Ty mne ani tak netankují, ale problém je, že SP progress, odemykání věcí je pouze online, i když pro to není důvod. Hitman je primárně o tom, hrát jednu mapu X krát a pokáždé jinak a s tím i odemykat nové věci (vchody, startovní předměty).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit