Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mne spise zklamani :( napady dobre, ale takove nedotazene. 

    Konkretne mi vadil pathfinding, ktery skoro neexistuje. Musi se delat velke micro i pri presunu jednotek, a to i pokud jen posouvam po mape. Co mne vylozene dostalo bylo, kdyz narazi na brouky, tak prvni jednotka se zastavi a zahaji palbu a ostatni do ni narazi zezadu a cekaji nez se brouci prokousaji az k nim. Podobne, kdyz date reinforcment. Jednotka se proste otoci a bezi klidne pres pul mapy, pro movacky. A zaroven mne mrzela rychlist jednotek. Vsichni behaji/letaji stejne rychle. Tak nejak bych cekal, ze Warior brouci budou mnohem sviznejsi nez moji vojaci a prepady od nich tedy mnohem vetsi adrenalin. 

    Shrnuti za mne, fajne, ale asi do toho nepudu :( nebyla to nejaka vyzva ci zazitek co si budu pamatovat i za nekolik let.

  • matejhanc

    Pro mě srcovka, ale to ovládání, resp. příkazy jednotkám...Přijde to jen mě, že je to otravný a rozmr..ný?

  • Hitch

    Tak já tedy vidím na Steamu datum vydání 31.3. 2022.

  • Maxianimal

    Hele má to spoooustu much a bugů (hehe). Je to hodně old schoolovej styl RTS, ale vlastně proč ne. Každopádně na tom musí zamakat. hlavně na audiu.

  • Joshua

    To je remake, nebo pokracovani?

    • Derp_1337

      :NOT SURE IF TROLLING OR JUST STUPID MEME:


      To jsi myslel vážně? Remake, to mě fakt rozesmálo.

      Her z univerza Starship Troopers vyšlo už více a myslím, že dokonce jedna byla strategie. Ačkoliv je to částečně podobné v některých mechanikách, tak to není žádné přímé pokračování.

      • Joshua

        -nevim co je na tom vtipne, pokud vim tak z tohoto universa na PC vysli jen dve hry: jedna FPS a jedna na tu dobu z nejlepsich RTS (ktera bohuzel zapadla) uz s ponekud podezrelym nazvem Starship Troopers: Terran Ascendancy, coz zda se nevi ani autor clanku aby se tam o ni zminil.

  • Datum vydání už je stanoveno na 31. března 2022 :( :( neeeeeee. Tak se těším.

    • Derp_1337

      Jo, to si ještě chvilku počkáme. Samozřejmě za předpokladu, že to ještě neodsunou...

      • Tak dohráno demo a super! Těším se moc :)

      • To snad už ne, mají na to ještě půl roku, to půjde...

  • MalyZeli

    Safra, tak tohle bodne, chci vědět víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit