Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně všechny 3D GTA mi připadají dost přehnané. Poslední GTA, co mě bavilo byla II. III jsem dohrál z toho důvodu, že byl ten wau efekt přechodu, Vice city bylo takové ehm a u SA jsem se prostě neztotožnil s prostředím černošských gangů. Za mě je to dost přeceňovaná série a masochismus toho opakovat některé mise 10 krát, protože jsou "těžké" v tom mizerném podání, to mě taky nebavilo. 

  • Čistě kvůli nostalgii vynechám, minimálně GTA SA...je to dětství a nechci si kazit vzpomínky. Raději počkám až se konečně uráčí vydat nový díl.

  • Pokaždý jak tam naskočí Laura Branigan a její Self Control a k tomu vidím ty kostičkovaný hlavy tak to je takovej nostalgia hit, že je mi znovu 12, s klukama se střídáme u gta 3 a pak vice city, jezdíme na skejtech a koloběžkách s přilepenýma blikačkama od kol vespod abysme měli neony jako v undergroundech, a polije mě tak krásně hřejivej pocit, že sem fakt zase tam, tehdy. Mazec co popkultura umí.

  • Carnage666

    Nejvíc hodin sem utopil asi ve trojce ještě někdy v pátý třídě 😀 Vice City už mě tolik nevzalo ale taky dobrý. San Andreas byl ale neskutečnej upgrade, vozidla, aktivity atd.

  • uaxpk

    No, nejvíc jsem pařil GTA 3 s real modem. To bylo dost hodin. 

  • Maxianimal

    Pamatuju si nejvíc GTA3 a GTA:SA. Ale GTA3 bylo něco bezprecedentního.  Hrozně se těším, až si to zahraju v remasteru. Jo, dneska už to bude asi zastaralé, ale už jen pro tu vzpomínku... :)

    • jj. Snad první takhle živej a otevřenej 3D svět s takovou volností. Já v tom řádil snad rok v kuse :-D

  • sugyn

    Nijak nevzpominam.  Poradny GTA ktery ja mam rad je pro me 4.  Chtel bych spis videt ji remasterovanou v enginu RDR2.

  • Inquisitor

    V San Andreas mi přišel úžasný ten vývoj postavy podle toho, co s postavou člověk prováděl. Namakanec z posilky nebo vyžraný prase z fastfoodu:) Bylo to vůbec někdy od té doby v nějaké jiné hře?

    • Bylo to v Red Dead jedničce a dvojce....což je opět Rockstar 😏 Jinak podle mě levelování podle toho co děláš bylo tuším v TES Morrowind a možná i v Daggerfallu - to ale nevím jistě to už je hodně dávná minulost.

    • jindra.veliky

      To bylo skvělý. Nedávno jsem se díval na různý detaily v SA a dokonce CJ říká úplně jiný hlášky při krádeži auta, když je tlustej/nařachanej. Doporučuji najít. Dokonce, když si obézní a prostitutka ti nabídne doplnění životů, tak CJ při odmítnutí  odpoví "ne díky, radši utratím prachy za žrádlo" 


      :D 

      • Inquisitor

        No vidíš, toho jsem si nikdy nevšimnul. Pěkně si s tím vyhráli:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit