Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheRKD

    Už aby to bylo <3 

  • Gulivera84

    Je ten hlas te pani ute lampicky( nebo co to je) je stejnej jako Firekeeperka ze....to opravdu balzam na usi.....to vypada ze tam neni zadnej fall damage ze .....

  • Vypada to luxusne :O ... Už sa tešim ako budu bežny hrači plakať že tam na nich furt niečo neblika :D ... za mna uplna parada. Pekna, ostra grafika bez rozmazania a podobnych debilin. Modely postav tak isto. Znieslo by to lepsie nasvietenie a miestami ostrejšie textury ale stale super. Rozhodne to ma ovela lepšiu grafiku ako ten prefarbeny, rozmazany grc Ghost Of Tsushima a to z toho ludia masturbovali. Toš toto nebude komerčna hra v absolutnom meritku. Chvala bohu 

    • Sorry ale ghost je nádherný a skvěle vystihl samurajskou tematiku, zas úplně zbytečný hate koment od nadšence a chytrolína.

    • Veskoslav

      Ono se stačí podívat na stromy a jejich modely. A ty jsou fakt 10 let staré....

    • iSpirit

      mám podobný názor, líbí se mi i draw distance, viz vzdálené budovy jsou pěkně ostré. 

  • iSpirit

    Vypadá to fakt super, hlavně ten konec ukázky, kde máme naprosto parádní, hradní komplex, který je vertikální a budeme moc explorovat ve všech možných patrech a ještě stealthovat. Asi nemá potřebu zmiňovat, že art direction nemá konkurenci a neexistuje studio, které by mohlo konkurovat.

    Grafika určitě neurazí. Hra je ve vývoji pár let a hra byla vyvíjena hlavně na PS4 generaci. S Demon Souls samozřějmě nesrovnatelné, jelikož to je pouze PS5 hra.


  • Ristoro

    Engine už má něco za sebou, ale art direction je jako vždy pecka. A gameplay určitě bude opět definovat žánr a všichni ho později budou kopčit, stejně jako se to stalo s DS a Sekirem :).

    • Gulivera84

      Je to skoda, ze to je mezi generacni, ale tak aspon  si to uzijou vsichni fanousci

  • medveddd

    Taky mi to teda dech nebere, ale těším se. Věřím, že to hra bude dobrá.

  • Technicky to teda vypadá jako 10 let stará hra.

    • iSpirit

      takže jako Skyrim či první Dark Souls? Někdo má krátkou paměť. Zkus si ty hry nainstalovat. 

      • Nevypadá to líp než Mass Effect 3, Far Cry 3 nebo Dishonored (rok vydání 2012). 

        A není to jen o grafice jako takové, ale i ten nepřirozený pohyb postavy nebo koně.

        • iSpirit

          Vypadá a několikanásobně. Zkus si nainstalovat Mass Effect či Dishonored. Zrovna Dishonored byla vždy hnusná hra s neostrými texturami. Kdybys chtěl dobrý příklad, tak je to Witcher 2, ten se i po 10 letech drží dobře.

          • Teďjsem se díval a třeba ten svět má Far Cry hezčí, hmmm.

            Dishonored asi souhlas, to mě mátla paměť to je fakt hranaté.

            Ještě mám docela strach z toho open-worldu. Působí docela prázdně, tak aby to nebyla jen jízda prázdnou krajinou od bosse k bossovi.

            • Gulivera84

              To tak asi bude, od dungeonu k dungeonu, pus nejaky eventy na povrchu, ale necekal bych skupinky nepratel jako treba v Zelde....

            • iSpirit

              hry jako Far Cry nehraji a ani netuším jak v reálu vypadají. Jinak teprve uvidíme. I prázdny open-world může bavit více než přeplněný otazníky. Viz MGSV vs. AC.

              • Reakce na příspěvek:

                To je zase druhý extrém nezábavy, ale aby byl open-world pouze prázdný prostor, kterým projiždím z "instance" do "instance", to by byl dost nevyužitý potenciál.

                • iSpirit

                  Reakce na příspěvek:

                  Death Stranding? Může mít ta samota a izolace něco do sebe i v open-worldu. Záleží, jak je to zpracované. 

                  • Reakce na příspěvek:

                    To se zas obávám, že je úplně jiný typ hry, kde to osamělé putování a rozjímání bylo vyloženě součástí. Ale uvidíme, samozřejmě.

                    Jsou prostě věci, kde strach nemám (souboje, "instance") a kde trochu jo (open-world, quest-design).

  • Demons Souls je dechberouci, toto je riadny downgrade. 

    • Trošku jsem tušil, že minimálně po grafické stránce se Demons Souls rovnat nebude. Což je škoda, protože ta hra je audiovizuálně neuvěřitelná. A v kombinaci s DualSence zatím suveréně nejlepší zážitek na PS5. Přesto se těším, ale v den vydání určitě kupovat nebudu :)

  • Veskoslav

    Dark Soul 3 prohnaná filtrem s otevřeným světem. Čekal snad někdo něco jiného?:) A fakt netuším, co je na nich dechberoucí.

    • godycz

      to nevadi. staci kdyz to vi nekdo jiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit