Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Knifer

    Tak za mně nejočekávanější hra příštího roku od BB a DS3 uplynulo už hrozně moc času tak jsem připravený na další nálož 😉

  • Maxianimal

    Eden Ring bude mít na PC cap 60 FPS. To je výsměch.

    • Carnage666

      Ani ne, unlockneš v .ini souboru nebo módem co vyjde ještě v den vydání 😂

      • Maxianimal

        No, pokud budou animace locknutý na FPS tak ne. A to, že takovýhle věci musí upravovat komunita a ne vývojář, výsměch JE.
        Vtipný je, že se zase ozvali From Software fangirls na internetech s vědeckými poznatky, že lidské oko víc jak 60 FPS nevidí a nepotřebuje. To je konzoloidní myšlení, která v roce 2021 prostě nemá existovat.

        • Carnage666

          Tak jsem hledal a Fromsoftware už to takhle neměl řešený např. u Sekira. U DS3 se to pořešilo modama a nic to nerozbilo. Takže pohodička.

  • malachi


    .prečo vlasy,hriva..v podstate všetky chlpaté veci vyzerajú tak
    otrasne..a ten "vietor"..tráva a stromy v blízkosti hráča sa chová ako
    na speedu...neviem ale stále mi to oči kole ..to my teda dych nevyrazilo..skôr je to smiešne.. :/


  • Proč se to rovnou nejmenuje Dark Souls with Horses?

    Kromě grafiky je to pořád to samé dokola, stejné a dnes už zastaralé herní mechaniky...

    • Protože to zní jako dost blbej název.

    • iSpirit

      i kdyby to bylo jen Dark souls s with horses, tak je to pořád lepší než většina současné, konzumní produkce. 

      Otázka ještě na tebe. Co považuješ za zastaralé a aktuální herní mechaniky. Nejlépe mi doporuč nějakou tu letošní hru, kde nebudou zastaralé herní mechaniky, ať se dovzdělám.

  • Maxianimal

    Tak grafická stránka rozhodně dechberoucí není. Ale těším se na to, doufám, že příběh bude víc přístupnější a epičtější.

  • Inquisitor

    Tak naštěstí není grafika u hry to nejdůležitější.

  • Namax

    Kua, asi bud potřebovat nové PC...

    • Veskoslav

      Pokud máš pc, co zvládne DS3, tak zbytečné.

    • Nah, cilova platforma je PS4

  • Jak mě DS hry z nějakého záhadného důvodu nebavily a ani mi stylizací moc nesedly, tohle mě uchvátilo. Nevím proč, ale trochu to ve mě evokuje paralelu s Malazskou knihou. Třeba tak jako ten pohřební vůz jsem si tak nějak představoval Dragnipur, draky apod.

  • SlavicBes

    Vyzera to dobre, velmi dobre po stranke atmosfere. Avsak mam pocit ze to tvorcovia uz prehnali s tymi voditkami ako ukazovatele, guiding light ci zlahcovaniami ako summoni. Nechapem dovod.

    • J.V.Stalin

      Tak je to openworld, tam už se to dá celkem pochopit. Přecejenom si v Soulsech měl mnohem menší pole působnosti a bylo o dost jednodušší si něco odvodit. Z druhé strany přecejen nemůžeš dostat nějakou nejasnou nápovědu a pak hledat její smysl v tak obrovské ploše.

  • Tak jako grafika zazrak neni, ale taky neurazi a urcite ji jeste vyladi...treba stromy vypadaji, ze je tam nasazel nejaky generator o jejich poskakovani ve vetru ani nemluve

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit