Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mario superstar 9/10 a SMT za mě nejlepší hra na switch 8/10 wtf ....

  • yenda1

    "Prvních patnáct minut nového dílu Shin Megami Tensei vypadá skoro jako poslední Persona"


    Hmm jestli to nebude tím, že Persona je větev kmene Megami Tensei.


    Drsná obtížnost a grind je plus.

    Co já bych dal za nějaký další díl Etrian Oddysey.

    • To máš opravdu grind deseti stejných potvor za sebou jako plus? Ti to neberu, jenom by mě zajímalo, co je na tom zábavného? 

  • 0011

    Já mám teda radši hratelnost než randění s virtuálníma školačkama, sto lidí sto chutí, názor si udělám sám až mi příjde sběratelka. Co jsem měl možnost hrát tak za mě SMT4 >>>>>P4G, navíc když už mám grindovat, tak si to chci vzít sebou nejen na záchod, ale i mimo barák a mimo dosah wi-fi. Samozřejmě že bych ale po P5 hned hrábnul a z obchodního hlediska nedává smysl, že na Switchi dávno není, ale třeba SMT5 testují vody, proto doufám ve velké prodeje.

  • Proč to vypadá jak něco z 90. let ? Tohle japonské ulítávání nechápu, ty produkční kvality nemůže západní hráč přijmout.

    • Derp_1337

      SMT5 je hra pro Switch.

      Switch a hrubý výpočetní výkon jeho hardware je někde na úrovni PS3. Přípomínám, že PS3 je konzole z roku 2006.

      Co jako chceš? Hyper realistickou foto grafiku? LOL

    • Přesně tak, třeba to uživatelského rozhraní jak z pouti vyloženě od hry odpuzuje 

  • SlavicBes

    SMT bolo je a vzdy bude lepsie ako Persona pre nastrocne dievcatka. SMT je pre tych najtvrdsich!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit