Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ok, musim si dopredu urobiť alibi tak prezentujem že text nišie obsahuje moje osobne nazory, nechce sa mi furt vypisovať že ja a podla mna atd... a bude obsahovat SPOILERY z DS III.

    Fightclubik celkom v pohodičke ale tie rozsiahle polemiky o tom, že by sa to mohlo volať DS 4 a dookola vyplakavanie o tom  že to ma spoločne prvky, pripadne reskiny atd.... ako Pavel, nehnevaj sa na mna; ale fakt som mal pocit, že si celkom odbornik na soulsovky a maš trocha prehlad.  Doštuduj si lore alebo skus trocha zapremyšlať. Iste Fromsoftvare mohli urobiť hociaku hru, no ja som brutalne rad že sa rozhodli pre Elder Ring v podobe a myšlienke ako sa rozhodli a ja ti teraz vysvetlim prečo; a to si mal vysvetlit aj ludom vo fightclube. Miesto dookola polemizovaniami že bububu prečo je to tak podobne. Dark Souls skončil a svojim spôsobom cely zmysel tvojho snaženia bolo zachraniť svet ktory nešlo zachraniť a v DLCčkach si aktivne vytvoril novy svet. NOVY VESMIR. Cele tvoje snaženie sa odzrkadlilo v tom, že si dal možnosť vzniknuť niečomu novemu; schovanemu v mrtvom svete Dark Souls III. Ja ako ťažky fanušim som z toho brutalne napichany, pretože som si vždy hrozne prial aby na to naviazali a ukazali mi novy svet za ktory som v tej hre bojoval. Ty nemusiš, ale prečo pre chromeho Anriho teraz nadtym vyplakavaš? Nie, vytvoril si novy svet s novymi zakonitostami; preto sa to nemôže volať Dark Souls 4. Preto je to zas RPG a preto su tam kludne opodstatnene aj podobnosti. Ešte aj ta firekkeperka v jednom z koncov rozpravala o tom že "But one day, tiny flames will dance across the darkness. Like embers, linked by lords past." ...... A ako sa asi začinal uplne prvy trailer na Elder Ring? Viem že toto niesu jednoduche hry pre jednoduchych ludi ale važne.... keep it cool.... žiš 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit