Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude nadhera zacat opat novy rok 2022 s 30 FPS rezimom ... toto je veru neodpustitelna chyba a kvoli tomuto som si PS5 nekupoval.

    60 FPS s nejaky blurom v openworlde je uz ozaj na slucku.

    • radim.zaty

      Jestli ti drží u hlavy pistoli a nutí tě to hrát, tak dvakrát kýchni. 

      • Souls hry su moja srdcovka. PS5 som kupoval len kvoli Demons Souls.

        Preco by som nemal vyjadrit rozhorcenie nad tym, ze From software uviazol niekde v roku 2013 ? 

  • sugyn

    Tesim se, bude navrat do normalu. Sekiro bylo hodne osekane a nudne. Zacykleni na parry a skakani na gumicce od spodaru me nezaujalo. 

  • Mě se souls hry hrozně líbí , ale nejsem v tom moc dobrý v God of war mi daly valkýry docela zabrat 😂

    Každopádně když bych s tím chtě začít tak kde,sekiro 1,2 DS nebo deamon souls ?

    • uher

      Pokud ti daly zabrat Valkýry v GoW (což nechápu) tak je s tímhle možná lepší vůbec nezačínat.

      Pokud to chceš přecejen zkusit, tak začni Demon's Souls (žádné daemon souls neexistuje)

      • cNNk

        No vidis a ja nedal vsechny valkyry ani na nejlehci obtiznost. Je teda fakt, ze s gamepadem nejsem kamarad, ale tyhle souboje mi proste i tak moc nejdou.

      • Tvl že sem se vůbec ptal , hnidopichu 😂😂

      • RodneY55

        Sigrun mi teda prisla rozhodne tezsi nez jakykoliv boss v Bloodbourne nebo Nioh 2.

        Sam theDecocracy, ktery ma youtube kanal (hlavne) o soulsbourne hrach - ruzne top 10, dal Sigrun jako 3. nejtezsiho bosse dekady 2010-2019. 

        • uher

          Tak to toho moc asi nehrál.

        • Přesně tak. Obecně mi přijde že se obtížnost souls her přeceňuje.

          • uher

            Jo, s tím souhlasím. 

            • Sierra117

              A na jakou obtížnost si valkýry zkoušel, že nechápeš, že s nimi někdo mohl mít problém?

              • uher

                Reakce na příspěvek:

                Hrál jsem to na God of War obtížnost.

                • Sierra117

                  Reakce na příspěvek:

                  No tak to je hezký že sis udělal v diskuzi namistrovaně ramena na někoho kdo se celkem slušně zeptal a ted se vrať nohama na zem, protože valkýry prostě minimálně na tuhle obtížnost těžký jsou :) 

                  • uher

                    Reakce na příspěvek:

                    Sice nechápu tu narážku ohledně namistrovaných ramen, protože osobně pokud hra volbu obtížnosti nabízí, tak vždy volím tu nejtěžší možnou. To není chlubení, ani mistrování. Pouze konstatování...

                    Co tak vím od kamarádů/spoluhráčů, tak si nikdo z nich nestěžoval, že by jim dělaly nějaké problémy. I kolega z práce není žádný HC hráč a říkal mi, že na střední obtížnost zabil všechny na první pokus a tu poslední na třetí pokus.

                    Je to pro tebe dostatečně slušná odpověď?

                    • Sierra117

                      Reakce na příspěvek:

                      No pokud nechápeš narážku na namistrovaná ramena, tak pak vše absolutně chápu a na zbytek nemá moc cenu regovat :), ale jednu narážku si dovolím. Jsem rád, že tvůj kolega z práce a lidé z tvého okolí jsou etalon obtížnosti videoher. Vlastně úplně stejnou výpovědní hodnotu mají názory zdejších kolegů z diskuze. 

                      Dává už ti to dostatečně smysl ? :)

      • Zkus si dát valkýry na GoW obtížnost a pak už se nebudeš divit že daly někomu zabrat.

        • uher

          No ale já je na tu obtížnost dal...

  • Pro mě je tento článek rozhodně dobrá zpráva 😁 dark souls 3  mě bavilo opravdu hodně a jsem moc rád, že tohle bude hodně podobné jen zase o něco lepší/propracovanější. Taky jsem moc zvědavý jak si FS poradili s tím otevřeným světem. Už se nemůžu dočkat až ho budu celý prozkoumávat a budu opět vraždit ty nejbizarnější monstra jaká si jen může člověk představit 😄.

  • godycz

    nekoukam. o vikendu dam alfu a jako spravny fanda neresim a tesim se na to co mi nabidnou. 

    patrim k zem co maji radi pomaly hry a pomaly filmy.

  • mam z toho podobnej pocit, jako zaznelo ve fightclubu, za me je to krok zpet


    od sviznyho sekira zpatky ke slo-mo rubani

  • iSpirit

    Raději bych asi uvítal něco ve stylu Sekiro. Sekiro za mě nejvíce odvážná hra od FS s parádním folklorem, vyprávěním, grafikou, hratelností a genialním combatem.

    Asi už mám trošku únavu z těch draků. Nic proti, ten art je úžasný a vypadá to místy jako obraz ve stylu olejových mistrů, ale vše se jednou vyčerpá. Uvidíme.

  • Za mna super! Sekiro ma nebavilo takže sa luxusne tešim =) 

  • celej život hraju hry, ještě jsem nezažil že by se hype protnul s realitou finálního produktu. ani tady tomu tak nebude. Těším se na to prostě proto že všechny DS hry byly pro mě jako dar z nebe, kde se konečně musím u singlu trochu snažit. všechno ostatní v podstatě jen odklikáme, no ne? 

    • mr.clayman

      Tak hraj hry na nejvyšší obtížnost. Já teď hraju Kenu na hard a že by to i přes tu roztomilou grafiku byla vysloveně procházka růžovým sadem, taky říct nemůžu. Ale možná mám jen volšový ruce.

      Nevím, kolik času na hraní týdně máš, ale já jsem ve svých čtyřiceti už v bodě, kdy jsou pro mě hry skutečně spíš relax, ačkoli výzvy mám v rámci mezí stále rád (proto většinou hraju na nejvyšší obtížnosti). Nicméně mám na ně obvykle už jen pár hodin týdně a nechci tenhle svůj titěrný časový rozpočet propálit na jednom bossákovi v DS. Mám už asi potřetí rozehraný Bloodborne, jsem zaseklý u Shadow of Yharnam a i když mě gameplay v BB jinak celkem bavila, nevím, jestli se k té hře ještě někdy vrátím.

    • Derp_1337

      Asi hraješ špatné hry, když to jenom odklikáváš.

      Jinak když se já nudím, tak si skusím zahrát něco, co by mě normálně vůbec nelákalo. V 90% případů jsem nakonec velmi pozitivně překvapen.

      Můžu třeba doporučit sérii Yakuza. Ten příběh jsem prostě shltnul a hned jsem šel hrát další díly. Fakt svělé.

      A nebo třeba skvělé Hades. Či jeho předchůdce Transistor.

    • Veskoslav

      Tak nehrej klikací adventury...

      • iSpirit

        Na to, že jsi Veskoslave nikdy neporazil ani jednoho bosse v Bloodborne a v DS viz tvůj steamlog a PSN, tak máš u Souls her nejvíce příspěvků vůbec :D. Asi frustrace.

        • Veskoslav

          Budeš se pak řídit touto logikou u her, které si nehrál a kritizuješ nebo to jenom očekáváš od jiných?


          A frustrace? Proč. Já DS hry mám skoro všechny, chybí mi na Demon Soul na pc, protože PS5 nějak zatím neplánuji. A ano, stále se na to chystám a stále jsem se k tomu nedokopal:) Stejně tak Sekiro nebo Nioh.

          • iSpirit

            já kritizuji jen hry, které jsem hrál. Nechápu, proč bych měl kritizovat něco, co jsem nehrál. Nebo máš snad pocit, že bych se tu někdy vyjádřil ke hře, kterou jsem nehrál? 

            Můžeš mít klidně všechny, ale neodehrál jsi z nich ani procento. U tebe je to až nějaká obsese. Kupuješ je, nehraješ a pořád se k nim vyjadřuješ. Zkus to zahrát. Začni Sekirem. 

            • Veskoslav

              Sekiro? Co jsem četl, tak celkem osekané až na kost oproti mechanikám DS série:-X

              • iSpirit

                Reakce na příspěvek:

                je to adventura a ne pseudo RPG jako Souls.  Tobě může být úplně jedno, jak je to osekané oproti Souls, jelikož jsi nic od nich pořádně nehrál. Sekiro kombinuje klasickou naraci+FS naraci, je to vizuálně působivé, combat je intuitivní, takže se to naučí každý. Je to pro běžného hráče na první dobrou asi nejvíce uchopitelná hra, proto ti ji radím. Samozřejmě když půjdeš do hloubky, najdeš to, co je na Souls vyjímečné.

      • iSpirit

        dp

      • iSpirit

        dp

  • TheRKD

    IMHO nekriticky se těším.


    Ano, vypadá jako DS3, ale těším se, že budu moci vykročit šířeji než dříve. Jsem zvědav na zážitek z otevřeného světa. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit