Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že redakce tento ošklivý review bombing odsoudí.

  • Horší s hodnocením na PC je už jenom NFL 2021 a 2022...

  • MalyZeli

    Když sem poprvé slyšel o oficiálním remasteru, hned mě napadla definitivní edice Mafie, a málem sem šplíchnul mlíko do kalhot, ale tohle snad nemyslí vážně. Hlavně že se pouštěli do CDPR za Cyberpunk když to vyšlo, si můžou podat ruce. Člověk už potom radši ani nedoufá v remaster RDR1 nebo Maxe Payna. Hnus velebnosti, odfláknutej bordel, nula snahy ze strany vývojářů, všechno to překopal automat, kterého nikdo nepřekontroloval, viz pravopisné chyby. A největší hřích je snad to, že jako w3, originální verze budou v obchodech nahrazeny touhle skvělou "definitivní" edici. Ubohost. 

    • Když jsem to poprvé slyšel, přesně jsem věděl, že to bude něco takového (i když jsem nepředpokládal, že to vydají rozbité). Od Rockstaru už několik let nemám velká očekávání. Jak vývojáři tak vydavatel se chovají jak dobytek a budou mít co dělat, abych si od nich něco koupil.

    • Cyberpunk bola aspon nova hra. Tieto tri GTA hry dostali do dnes uz tonu patchov a hra napriek tomu vysla este v horsom stave ako predtym. Na PS5 hra pada k 20 FPS, stabilnych 60 FPS je nerealnych.

      Do posledneho dna Rockstar neukazal gameplay trailer, dokonca neposlal ani hru na skorsie recenzovanie. Mody su zakazane, OST je osekany a dokonca aj niektore cheaty odstranili, pretoze narusali stabilitu hry.

      Tu si ozaj niekto povedal, ze hraci su ovce a kupia cokolvek s napisom GTA. Toto nieje hodne ani len free updatu pre povodnych majitelov hier.

  • Skore 0,5/100 na metacriticu pro PC verzi, to musi byt nejaky rekord ne? 😂

  • Inquisitor

    Je to průserr. 

  • namelesswonder

    Pavel, a ako to vidíš s recenziou?

    • Pavel Makal

      Do konce týdny ji chci stihnout :)

      • Můj respekt, trávit nad timhle čas bych nechtěl...

      • Můj respekt, trávit nad tomhle čas bych nechtěl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit