Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cNNk

    Hra, ktera vyjde za mnoho let ...tak to me opravdu trapi, zvlast, kdyz v dnesni dobe nelze verit temto managerum co rekli pred peti minutama, natoz za par let :D V ty dobe si to budeme mozna streamovat na display hodinek :D :D Proste jen pokus o zvednuti prodeje xboxu a gamepassu.

  • RAMIUS89

    Aspoň PS hráči budú vedieť aké to je.


  • Baví mě to, jak lidi mající PS jsou absolutní zastánci toho, že exkluzivity na PS jsou OK ale jakmile někdo přijde s exkluzivitou pro jinou platformu je to špatně. 

    Je přitom zvláštní, že majitelům PS nevadí že mají hry podstatně dražší, že např. Guardians of the Galaxy stojí na Epicu 1 299 Kč a na PS store stojí stejná hra v  digitální verzi 1 849 Kč ale pro americký trh pak stojí hra jen 60 USD. Osobně by mi asi dost vadilo, kdyby mě někdo takto podváděl a okrádal. Asi bych na místě fanoušků konzole PS chtěl lepší ceny, ale holt lidem asi více vyhovuje koupit platformu na hry za méně peněz a pak za nové hry platit o 40 % více než jinde. 

    • Vojtzech

      Není to úplně to stejný. Zatímco Sony exkluzivity jsou většinou od počátku vyvíjeny v interních studiích, Microsoft si přivlastnil sérii, která byla vždy multiplatformní a udělal z ní exkluzivitu. Takže chápu, proč se to někomu nelíbí, i když mě osobně to netrápí.

      • Gulivera84

        Presne, to se neda srovnat s vyšperkovanyma hrama na PSko, ale jo, zaboli to kdyz to clovek slysi, ze to bude jen tam, nebo tam....

    • Derp_1337

      A proč se navážíš jenom do hráčů na PS? Majitelé ostatních konzolí (Xbox, Nintendo Switch, atd.) kupují úplně stejně předražené hry.


      Jinak tahle cenová politika tady byla od nepaměti. Konzolisté si koupují hardware za levnější cenu (PC s přibližně totožným výkonem nikdy nekoupíš za 10k), ale pak mají dražší hry, protože cca 40% ceny hry jde výrobci konzole.

      • medveddd

        No a na PC zase většinou 30 % Valve (což myslím, že je část, kterou si bere i Sony).

        Jinak na konzolích můžeš sakra ušetřit, když ty hry zase prodáváš. Všude se dá hrát levně.

        • Gulivera84

          Taky si myslim, jen to je asi pronekoho min pohdlny, projizdet bazary a preprodeje...

          • Derp_1337

            Tak nemusíš nutně objíždět vícero různých bazary. Stačí ti jenom jeden, který je příhodně umístěný. Např. poblíž nějakého nákupního střediska a pak to máš vždy po cestě.

          • medveddd

            Je to otrava a teď ještě bojuju s tím, že prodat něco na PS5 taky není žádnej med, když jí ještě tolik lidí nemá. Menší obchody s hrama, co by mi za to daly ok cenu, je ještě neberou a JRC mi za House of Ashes, kterej prodává za 800 (a je "dočasně nedostupná"), nabízí 320. Jako aby vydělávali tolik na flipnutí hry, který je, zdá se, ještě nedostatek, to se můžou jít bodnout a budu trpělivej na Marketplacu.

            • Derp_1337

              Tak JRC byly vždycky zloději. Fakt nejhorší ceny na tuzemském trhu. A od té doby, co tu firmu odkoupil nový majitel, se to ještě zhoršilo.

              Kdo ví, třeba je to nějaký marketingový tah, kdy obchodu JRC úmyslně zničí reputaci, aby pak to pak mohli snadno vyměnit za jiný obchod a hráči ani moc neremcali.

              • medveddd

                Reakce na příspěvek:

                Jo, po tom, co je koupil Smarty, je tam ve všem bordel, člověk si přijde pro hru, ona ještě neni ready, neřeknou mu ani sorry, jen že zejtra určo už bude...neni... a pak mu tu objednávku zrušej, protože hra sice na pobočku ještě nedorazila, ale v systému je, že tam je už tejden, takže rušíme. A je úplně jedno, že na pobočku píšu mail, ať to neruší, že v tom je hokej a hru stále chci.

                Vynikající péče. Ale zase mají ty hry nejdražší ze všech shopů :)

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak to je fakt bordel. Z pochopitelných důvodů se JRC vyhýbám posledních pár let a nakupuji jinde.

                  • Gulivera84

                    Reakce na příspěvek:

                    Jak rikate, opravdu chovani, neco poserou, pre order, mi prodaji, a nereknou ani pip, neni, nazdar....chyba v systemu...

    • RAMIUS89

      Pekne povedané.

    • Carnage666

      Jo to mě taky baví, buď brečí jak to není fér nebo radši řeknou že je stejně ESO a hry od Bethesdy nezajímaji takže je jim to jedno. (není)

  • Vzhladom k tomu co nam Bethesda prinasa za posledne roky to taka strata nebude. 10 rokov preslo od Skyrimu a vieme ake problemy hra mala. 

    Fallout znacku slusne pochovali poslednymi dielmy, tak vela stastia pri TES serii.

  • A tu Anniversary Edition Skyrimu na PS4 + PS5 tedy vydali proč? ;-)

    • radim.zaty

      Prachy Sony fanboyů nesmrdí :)

  • Thanquol

    Myslím, že málokdo má dnes PS, ale nemá PC. Dal si myslí, že PS verze bude a že "nepocita se" je dnes jinými slovy bude, ale později. Treba za rok z důvodu XY.

    Ja nevím proč, ale vždy Tesout koupím i na tu Konzoli. Zde bych se do toho na konzoli asi ani úplně nehrnul, nebude li to day 1. Proste si svůj Dual Sense připojím k PC a doufám, že mi to bude stačit. (jelikož je konzolové verze úplně zbytečná, pokud člověk nemá PC toustovač.)

    • medveddd

      Mně by to třeba na PS5 nevadilo, protože mám v PC jen 1060. Na druhou stranu než vyjde TES:VI, budu asi dávno po upgradu, bůhví jestli do tý doby nestihne zase nějaká ta 4060 zastarat.. :D

      Kde mě to trošku trápí je třeba Starfield. Rád bych si počkal na novou generaci karet, ale jestli do vydání Starfieldu nebudou k mání, nevím moc, jak to vymyslím. Ampere už se mi kupovat nechce.


      • Thanquol

        Pravda že jsem takto kupoval F4 pred upgradem NTB. Nevadilo by mi to určitě též na PS5 - To je neskutečná mašinka. (: 

        Nu tak snad to do roka odblokuji na PS5 oba ty tituly. Ja byt něma, tak vyuziji momentu slova "exkluzivní" a za rok bych otevrel stánek na PS5. To musí být nehorazny prachy z PS5 o ktery by přišli. - hry jako skyrim si stejnej clovek koupi i 4x.

    • ico.crook

      tohle mě pobavilo 😂

  • tomekbobek

    Jako za rok, dva možná tři po vydání se nějaká ta definitivní edice určitě objeví i na Playstationu.

  • No musím se tak trochu smát. Podle diskuzí zarputilích PS boys to MS neudělá, protože jich je moc. Evidentně ne dostatečně. Ideální je prostě kombinace PC+PS. Což je ale problém při současných cenách.

    • A ty si co teda ? Xbox boy nebo PC boy ? 😂😂😁

      • Vlastním PC, Switch, Wii a PS3 a PS4. 

  • Dneska, kdyz jsou konzole v podstate jen upravene PC bych exkluzivity zakazal, minimalne u studii, ktere tihle velci vyrobci odkoupi.

    • bych zakázal xD ja bych zas zakázal zakazovat.

    • Není komunismus, soudruhu.

      • To nema s komunismem nic spolecneho, bezne jsou odkupy velkych spolecnosti ruzne podminene a zneuzivat dominantniho postaveni na trhu je taky zakazane.

        • 0011

          Jedna věc je omezování pravomocí monopolů, ale nemůžeš firmám nařizovat do jakého prostředí budou pouštět svoje produkty. Navíc nebude exkluzivní na platformu ale na službu a fungovat bude i na smarphonech od Sony, akorát na těch konzolích ne 😀 sám jsem dlouhá leta používal xperie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit