Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redakci gratuluji. Nicméně ocenění, kde jsou nominace typu nejlepší esportový kouč nebo nejočekávanější hra (dostat cenu za neexistující produkt, vážně?) se nedá brát vážně.  Pak tu jsou samotné nominace. CP77 nemá nominaci na hru roku a Pathfinder úplně chybí, lol.

    • Carnage666

      No hlavně sem si nevšimnul jestli můžu přeskočit nějakou kategorii, myslím že to nešlo a proto sem hlasy dával jen tak do větru protože naštěstí neznám nikoho z esport scény, neznám esport eventy a ani mě celej esport nezajímá.

  • Nedat ani do nominace na GOTY Forzu 5 je naprosto nepochopitelný a pro mě disrespekt k vývojářům. Ta hra je extrémně zábavná, nádherná, originální a celosvětově jedna z nejlépe hodnocených her letošního roku (Metacritics 92, Opencritics 92). Je vcelku jasné, že si ji zahraje více hráčů než všechny nominované hry dohromady i přesto, že se nejedná o tak populární žánr. Myslím, že jste tím pěkně okradli vývojáře z Playground Games, vrazili jste tím kudlu do zad nejen jim, ale celému hernímu průmyslu. Pokud někdy měli vyhrát závody, tak to bylo tenhle rok. Ale očividně dnešní měřítko týhle "férové" výstavy je jak moc se jedná o cinematickou příběhovou adventuru nebo skákačku. Přesně těmito kroky se ničí herní průmysl - jeho originalita a různorodost a nedivte se, že pak rok co rok dostáváme pořád stejné hry jako přes kopírku a zanikají žanry jako např. RTS strategie nebo simulátory! Je mi z toho smutno... Alespoň je tady ještě hlas fanoušků a myslím, že se celosvětová média budou divit, co si o těch nominacích myslí hráči až zvolí úplně jinou hru na GOTY.

    • Maxianimal

      Originální? Vždyť je to stále to samé proboha. Je to super, to jo, ale originální? Navíc, těch změn od FH4 je fakt, fakt málo. Je vážně směšný, když mluvíš o úpadku originality a jako příklad dáš reskin Forzy Horizon 4 ;)

      • Ano, forza série je originální. Neznám jiné závody, kde by bylo tolik aktivit a všemožných závodů s grafikou bez kompromisů v otevřeném světě, kde i po mnoha hodinách hraní mě to stále baví a není to ani trochu stereotypní. A dělat větší změny ve forze, proboha proč, když vše tak krásně funguje?

        • radim.zaty

          Těch aktivit je tam spousta. Škoda, že Forza Horizon selhává v tom zásadním a to v závodění. 

        • Maxianimal

          A ještě jedna věc k tomu "Neznám jiné závody, kde by bylo tolik aktivit a všemožných závodů s grafikou bez kompromisů v otevřeném světě, kde i po mnoha hodinách hraní mě to stále baví a není to ani trochu stereotypní."


          Tohle přesně měl Burnout Paradise před třinácti lety chlapče. Rok 2008 prosím. Takže asi tak ;)

        • Maxianimal

          Takže sám si potvrdil, že to originální není. Nechápu tedy, proč jsi to psal. Nebo nevíš, co znamená originální? A grafika bez kompromisů? Vždyť to vypadá úplně stejně jako FH4, a to je bratru 3 roky nazpátek. Ta grafika zázrak skutečně není. Jestli ty nejsi trošku fangirl ;)

          • Derp_1337

            Taky jsem dostal dojem, že Moberkbleich používá slovo "originální" a přitom vůbec netuší, co to ve skutečnosti znamená.

  • MalyZeli

    No z toho seznamu jedine pro co bych hlasoval je RE: Village, Ratchet a Clank,  Guardians a mozna Kena... jinak letos velika slabota. Forza je akorat vizualne vylepsena 4ka, nic proti tomu, jen zavody, Cyberpunk me sice bavil a nemel sem s tim technicke problemy dokud nezacali hru "spravovat", ale urcite to nepatri do seznamu her ktera by mela dostat nejake oceneni, ikdyz jde jen o hudbu, s cim bych jinak souhlasil, ale z principu ani h@vn0. Ale stejne Game Awards je jen dalsi saskarna kde pouze 10% hlasu jsou opravdove hlasy, a zbytek je porota ktera da hlas tak aby neztratili nejlukrativnejsi sponzory.

    • Maxianimal

      😀

      • Derp_1337

        XAXAXA

        To jsi vyjádřil moc hezky. 😂

  • bodmrazu

    Divne nominace na nejlepsi hru roku. Za me by to byly Guardiani, Forza, Flight Simulator a nebo ten Cyberpunk. Ale nic z toho neni nominovano v hlavni kategorii, pouze v tech vedlejsich ;-(

    • Derp_1337

      1.) It Takes Two. FTW.

      2.) Jinak Forza si nezaslouží nějaké ocenění, protože ničím nevynikla. Taková hra dle tabulky.

      Guardiani byla taková popcornovka, která sice nikoho neurazila, ale zázrak to žádný nebyl.

      A Flight Simulator je sice hodně zábavný, ale je to spíš taková "niché" hra. Hry pro minoritní část hráčů většinou nic nevyhrávají.

  • Gratuluji celé redakci, doufám, že to proberete ve Fight clubu🙂

  • tomekbobek

    Gratulka celé redakci! :)

  • 0011

    Gratuluju, GA mám rád, ale jedná věc mi leze čím dál tím víc na nervy. Už se několikrát stalo, že ke konci roku vyšly hry, které by nominovaným vypálily rybník, ale nestihly to do GA. Fakt by se to zbláznilo, kdyby se pořádali v únoru nebo lednu a reflektovalo by to všechny hry, které za vyhlašovaný rok skutečně vyšly? V tomhle mám radši vaše hry roku, sice jste strašný hipsteři, ale aspoň vybíráte skutečně z celého roku.

  • Maxianimal

    No, když jsem viděl, jak určitá část redakce nepochopitelně protěžuje Psychonauts (nedohrál jsem, bohužel nebavilo) před It Takes Two jen proto, že k ITT potřebujete kamaráda, tak doufám, že to ITT vyhraje na celé čáře, už jen pro ten dobrý pocit. Ta hra je mimořádná, a i se navzdory přání redakce velice dobře prodávala. Držim palce.

  • vonTossis

    Byl bych rád, kdyby "It takes two" vypálilo všem rybník. Je to opravdu výjimečná hra, pokud si ji tedy máte s kým zahrát/prožít.

    • Derp_1337

      Zlatá slova.

      It Takes Two je fakt vyjímečná hra. Ale je to limitované tím, že k tomu potřebujete druhého hráče.

      • bodmrazu

        Jeste jsem to nedohral, ale hraju ITT sam se dvema ovladaci a to je pak fakt vyzva, jak to vse naplanovat a ktere casti tela pouzit ke stisku tlacitek ;-)

        • Derp_1337

          Ehm ... co na to říct... zajímavá herní zkušenost. 😂

        • homeles8

          wtf

          • Derp_1337

            😂

            Skyrim MEME by to vyjádřilo slovy: Solo play lvl 100.

    • Maxianimal

      Je to tak, za mě také hra roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit