Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Makaronka2

    Po nekolika pokusech na Xboxu jsem to zkusil znovu pred par mesici a fakt me to bavilo.

    Hra konecne funguje bez bugu, a Immersive Mode pomaha hodne, potom co se vypnou vsechny ty loot-shooter kokotiny :)

    Az na ten svet (Bolivie neporazitelna) je GRB fakt lepsi nez GRW

  • Francis

    Nový content super, ale FPS na PC išli podstatne dole :/ Všimol si to aj niekto iný? Predpokladám, že to bude tými pridanými efektami a hustotou hmyzu ako píše v článku Adam. Dá sa to nejak vypnúť/vrátiť do stavu pred updateom?

    • Maxianimal

      Hele já jsem si to na základě tohohle článku koupil v gold edici. Hrál jsem to před časem v rámci Uplay předplatnýho. Běželo mi to docela mizerně. Teď to hraju na max a mám kolem 100 fps, totální rozdíl. Takže za mě to běhá podstatně líp, což mě překvapilo.

  • LessPh

    Ubisoft hry jsou s prominutím sra*ka, ale nedávno jsme s klukama koupili Wildlands ve slevě asi za 5 euro a v coopu je to fakt sranda, single bych nikdy nehral, ale ten coop MP je prostě super ;-)

    • Kdyby nekdy bylo malo hracu, klidne bych se s dovolenim pro zabavu pridal,  v coopu me to taky bavilo :) fear88@seznam.cz 

  • Houdini

    Ubisoft sú majstri v recyklácii svojich vlastných hier a prvkov.

  • bodmrazu

    Dik Alesi za info. Po par misich jsem hru odlozil ale ted se k ni teda vratim ;-)

    • uher

      Osobně stále nedoporučuji. To jádro hry je pořád stejně špatný copy-paste paskvil. Ano něco se zlepšilo, ale i tak to stále není dobrá hra.

      Snad se Ubisoft poučí (ha, ha) a příště přinese něco mnohem lepšího.

    • Maxianimal

      Aleši?

      • bodmrazu

        ;-) von to psal Adam, jasne

  • gio1

    Ha, on žije 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit