Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morlang

    Mám velkou radost, že se to tak zesralo. Jen houšť! Dokud produkčním nedojde, že takovýhle zkratky herní komunitu nikam neposunou.

  • Achjo, Rockstar a CD projekt pro mě byli naprosto skvělá vývojářská studia. CDPR se odepsal svou ignorancí rozumně opravit Cyberpunk namísto toho aby se pouštěli na soc.sítích do lidí kteří poukazovali na chyby. Rockstar je pro mě pořád studio jenž umí dělat hry, jen mě mrzí že jsou schopní vypustit do světa neoptimalizovaný trochu upravený bullshit a chtějí za to peníze jenž by odpovídaly novému AAA titulu. Napadá mě snad pouze Obsidian studio a Piranha Bytes kteří mě zatím nezklamali - doufejme že to vydrží.

  • Jarisko84

    Mna by zaujimal soundtrack? Ostalo vsetko ci daco zmzlo?

    • Carnage666

      Spousta písniček byla odebrána.

      • Jarisko84

        O to horsie lebo tu atmosferu robila aj hudba...teda za mna naj soundtrack a aj diel je vice city ale asi kazdy si najde svoje oblubrne veci v kazdom jednom gta...

  • sugyn

    Nejvetsi ostuda letoska? Ten cyberpunk je tedy v poradku? 

    • Cyberpunk je komplet nová hra, studio takovou hru nedělalo nikdy. Naproti tomu tohle je jen remaster 15 let starých her...od tak 5x většího vydavatele...který od té doby dělá jenom 3rd person open world hry.

      Tohle je mnohem větší fail než CP, ten sice možná byl v horším stavu, ale aspoň se to dalo nějak omluvit...

    • Pavel Makal

      Ten vyšel loni…

      • sugyn

        Tak ze do awardu se muze pocitat ale do pruseru ne? 

        • Pavel Makal

          Podmínky Game Awards jsou podmínky Game Awards. Až budeme my vyhlašovat naše hry roku, CP tam nebude, protože tam byl loni 🤷🏻‍♂️

          • uher

            ...a neměl tam co dělat...

  • Mne len hlava neberie ako je mozne, ze pri PS5 verzii tomu niektore zahranicne weby dali 8/10 pripadne 7/10 na metacritic.

    Gameplay hry ani neexistoval pred vydanim, na zakladne coho to recenzenti tak odflakli ? 

    Dakujem za triezvu recenziu na games.cz. Rockstar nam opat dokazal kde ma svojich hracov a je jedno ci ide o PC alebo konzoly. Je to o to smutnejsie ked si clovek pozrie tie rekordy v trzbach, ktore nam ukazuju.

    • JohnyTheZik

      To je totiz otazka toho, co ty weby hodnotej. I tady na games.cz se obcas setkas s ruznym pohledem na remastery.

      Je to odflaklej remaster s chybama, kterej si nezaslouzi tvoji pozornost, ale zaroven je to remaster nejaky absolutni klasiky, ktera je proste porad dobra? 3/10 nebo 8/10? Hodnotis kvalitu remasteru nebo kvalitu remasterovany hry?

      To samy se da pouzit i naopak - dva nejlepsi remastery v posledni dobe: CnC remastered a Diablo 2 ressurected. 10/10 za kvalitu remasteru? Nebo vezmes v potaz to, ze ty hry uz mozna uplne nejlip nezestarnuly a ze tu najdes lepsi strategie/akcni RPG?

  • Jack1947

    No já jsem čekal že to nebude nic moc přeci jenom by si to zasluhovalo REMAKE ne jen odfláklý remastr 😬

    Nicméně jsem netušiul že to bude až taková bída ( i když to stáhli z shopu hlavně kvůli těm uzmaklejm písničkám) bez soundtracku je to poloviční! i tak zahraju, jen tohle za 1599,. hoodně drahej špás a asi bůhví jak to dopatchujou GTAIV remastr bude teda pecka jestli pujde v podobnejch šlépějích zwomg 😤😤😵🥴

    • Jack1947

      Lze na to i jít jinak a třeba dodat na pc vylepšený port LIberty city stories a hlavně parádního ... Vice city stories! ( ten chlápek co zhebne na začátku Vice city je hlavní hrdina).

  • Ja neviem ze co robim zle ale hram teda vice city a je to rovnake ako stara hra akurat lepsia grafika a paci sa mi to :D

  • Nejak mi nejde do hlavy, proc to vubec vydavali, tak tupy mangement snad byt nemuze. Rockstar na tom stejne nedelal, jen mensi studio o par desitkach zamestnancu. Hodne bych se divil, kdyby do toho dali vic penez nez co vykasiruji za par mesicu z GTA Online. Takze akorat tak riskuji jmeno firmy, na ty mensi vyvojare ted akorat pada hate od keyboard warrioru, zakaznik dostal odpad a Rockstar hasi co muze, kdyz ma nejspis dost svych problemu s GTA VI. Good job Take Two.

    • Protože GTA 5 "remaster" odsunuli a potřebovali něco na výročí. Spoléhali na nostalgii hráčů a nutno říct, že lidi to baví (gta jsou pořád skvělé hry) a někteří ty remastery brání skoro až do krve.


  • Lukyz

    Tak R* se k tomu konečně vyjádřili

    Nedosahuje našich standardů, opravíme, omlouváme se, bla bla bla

    Na R* shop nahodí zpátky původní trilogii a lidem co měli pre-order ji dají zdarma.


    Jsem zvědavej, zda tenhle kus lejna dokážou vyleštit do nějaký chvályhodný podoby. Prostředky na to jistojistě mají, otázka je, zda je do toho vrazí a jak dlouho to bude trvat. 


    Osobně tipuju tak 6 měsíců minimálně. 

    • Mě by ještě zajímalo, jestli budou vůbec opravovat Switch verzi, protože ta dopadla nejhůř.

      • Jack1947

        Tam to možná ani neměli cpát 😬

        • Doufám, že si děláš legraci. Jená se o remaster přes 15 let starých her. To má jet suprově na všech konzolích.

          Kromě velice špatné optimalizace tam nikde nevidím takovou výpočetní, grafickou náročnost, aby se to zadrhávalo na PS5 a XSX.

          Switch nemá nejlepší výkon pod sluncem, ale tokovéto přeleštění by tam mělo běžet jak po másle. Výkon switche není často problémem jeho portů.

  • Derp_1337

    Hezká recenze. Palec nahoru.

    Článek by si akurát zasloužil přidat nějaké fotky, které porovnávají grafiku před/po Definitive Edition. Ty fotky hezky ilustrují, jak remaster zprznil grafiku. Internet je jich plný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit