Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý den,prosím hraji hru Farming simulátor 22 mapu Oberberg a mám takový problém...když jedu na jakýkoli trigger u obchodu nebo prodejen na jakoukoli komoditu s jakymkoli strojem tak se mi stroj zastaví před triggerem a už nechce jet.

  • Mozek

    Když to zhodnotím singleplayerově tak FS19 s Autodrive, Courseplay a Season je opravdu úplně jiná a mnohem propracovanější a vychytanější hra.

    Takže snad Autodrive a Courseplay pro FS22 nevyjdou za moc dlouho, aby se k hodnocení hry dalo přidat aspoň ty dva bodíky a zase se z toho stala mnohem lepší hra.

  • mitomek

    Tak vám nevím zda se mám radovat či brečet.  Radují se z krásných zvuků motoru při řazení,  docela pěkných textur poli při obdělávání a pár drobností.  Brečím u nedokončených misí, u neustálého výpadku serverů a tím nelze hrát mutliplaer a u překopané sezóny a dalších věcí.  Myslím si , že si stim mohli dát více práce a nabídnout nám lepší  díl než tento ... jak říká  kamarád.  Je to FS19 s o fous lepší  grafikou. A má bohužel pravdu.

  • Jediný důvod nákupu byl majáček v kolektorské edici 😂 Zetor 25 K je jen příjemný bonus 😀

  • podle mě je největší fail tohodle dílu sníh. Nemá to vůbec žádný funkční opodstatnění, a žádnej normální farmář ve skutečnosti nejezdí s pluhem po poli, natož někde po kopcích :D vůbec nechápu na co tam ta mechanika je.

    • Ghost47

      Možná pro lidi co jedou dřevo ? Zemědělec co maká na poli se přes zimu věnuje spíš údržbě, ale lesáci jedou s těžbou naplno.

    • Beep_Beep_I_am_Jeep

      Přesně tak. Máme farmáře v rodině, má pár polí, hospodářství. Přes jaro a léto musí makat, protože musí vydělat na zimu, protože v zimě se nic nedělá. Leda se jede do lesa pro dříví, krmí se dobytek, ale to je opravdu všechno. Občas vyrazí s traktorem a radlicí po vesnici odklidit sníh, pokud nějaký je.

  • walltar

    Tak pustili to a umřely servery. 😬

    • Bohužel. Stahoval jsem to celou noc 😀

      • walltar

        Kamarád to koupil. Stáhnul. A já mu oznámil že si nezahraje... byl fakt nadšený. 😂

        • U mě je vše naštěstí ok. Hrávam jen single, takže bez problémů. Jen to stahování přes noc no 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit