Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hidden

    Gameawards svyma ohlasenima a ukazkama docela s prehledem strcili do kapsy lecjakou herni vystavu za posledni dobu. :)

  • Maxianimal

    It Takes Two :) Zaslouženě!

  • V noci jsem nedal a ted je to zel zablokovane, snad se podari odblokovat, byla by skoda prijit o moznost se na to podivat :(

    • VladanD

      Já zatím koukám na Vortex, který už to nahodili zpět, ale jelikož nechci překlad, i když je to od kluků neskutečná porce práce, tak se těším, až se objeví video na Gamesech a tam to pak dokoukám.

    • alzbeta.trojanova

      JJ, pracujeme na tom, bohužel teď musí YT přechroustat verzi bez traileru na Matrix, což vzhledem k dýlce videa nějakou chváli potrvá :(((

  • Tanatonaut

    Tak jim to strajkly. WB sú jelimani

  • U toho s vámi nebudu, ale na záznam se podívám rád.

  • spoock

    strašné tyhle časy, tohle si dám zítra zpětně v práci

  • dds72czech

    Zacatek v 18:45 ? To beru ;) Snad to prezijete. Akorat mi vadi ze Matrix Awakens ukazuje jeste 9 hodin a 15 minut :(

  • Mám v plánu si jít zdřímnout a pak u vysílání budu péct cukroví ovšem co na to sousedi, když ve dvě ráno budu mlít ořechy to nevím :-)

    • Derp_1337

      To musíš pustit zvuk z televize/monitoru fakt pořádně nahlas, aby jsi přehlušil ten randál, který vzniká při mletí ořechů. Sousedi ti za to poděkují, věř mi. 😉

    • Gulivera84

      😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit