Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už se to objevilo!

    Je potřeba zobrazit stránku hry, pak zvolit verzi FF VII Remake upgrade for PS4 owners. U mě bylo nutné zvolit z výběru dvou položek s názvem "Game" tu druhou a pak stáhnout.

    Doporučuji před smazáním PS4 verze Upload Save Data v menu hry a pak je v PS5 verzi stáhnout do PS5 verze. Potom je možné smazat PS4 verzi hry.

    Myslím, že to je pěkný vánoční dárek od Square-Enix a Playstation pro členy PS Plus.

  • Zatím ta možnost dostupná není.

    Po získání PS Plus verze FF VII Remake jsem neměl ani možnost koupit PS5 verzi nebo upgrade na PS 5 verzi. Vlastně nešlo už koupit vůbec nic co se týkalo FF VII PS 5, pouze šlo koupit Digital Deluxe upgrade PS4 a to jsem i koupil. V podstatě mě to kompletně zablokovalo jakékoliv možnosti a mohu na PS 5 hrát jenom verzi určenou pro PS4 a nic víc.

  • Funguje to někomu ? Mě sice zmizelo že si mohu koupit ps5 verzi ale ten upgrade mi taktéž nefunguje

    • Werewius

      Jde to udělat jen v PS Store v konzoli, nikoliv v mobilní aplikaci a ani na webové stránce, v konzoli jít do PS Store, vybrat FF VII Remake Upgrade for PS4 owners, vykliknout, vybrat druhou záložku Game a je to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit