Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines

    Takže, za mne pro oblíbené stránky, příjemné prožití Vánočních svátků a hodně štěstí a osobních i pracovních úspěchů v Novém roce, Vám všem v redakci i kolegům hráčům v diskuzkách přeji Já😉....   

  • Jack1947

    Pěkný prožití vánoc, posléze i konce roku🎈🎆🎇🧨✨🎉🎄

    Minimálně at je herně lepší než ty dva poslední, a at se konečně ustálí ty karty!🙂😐

  • Taronyu

    Taktiež veselé Vianoce a veľa skvelých herných zážitkov v novom roku.

  • mr.clayman

    Díky za přání. 🙂 Pohodové prožití vánočních svátků, oslav Nového roku a spoustu pracovních i osobních úspěchů přeji i já celé redakci Games a všem jejím čtenářům.

  • 0011

    Všem přeju nejkrásnější svátky, hlavně redakci a fanynkám Pavla Makala 😀 hlavně zůstaňte všichni zdraví

  • Hidden

    Tak take preji redakci a vsem hernim kolegum obligatni stastne a vesele, vcetne spousty pohody a klidu minimalne do konce roku. :)

  • Krásné Vánoce všem! A do nového přeji hlavně více objektivních recenzí. Letos to trochu pokulhávalo. :) 

  • Inquisitor

    VV

  • Pěkné vánoce všem. A chtěl jsem se jenom zeptat, jak je to dal plánováno s gamesplayema? V poslední době odsud úplně zmizeli. Poslední byl slibovan Battlefield a pak zmizel, ale i pred ním uz to bylo proti předchozím letům hodně slabé. Přitom to byl zajímavý obsah, kde se člověk o nové hře vždycky dozvěděl hodně. 

    • ales.smutny

      Budou, jen konec roku byl ve znamení zahlcení a série onemocnění klíčových aktérů.

      Jinak, do stats, letos bylo o jeden gamesplay víc než loni a to tam nepočítám longplaye :)

      Hezké vánoce :)

    • Gulivera84

      Celkove ten video obsah se stencil, zacinalo to paradne kdyz prisla Alzbeta, ale vsechny formaty co zkousela hodnotily podle cisel, a nezbylo nam nic....

    • redicius

      Předpokládám, že neměly sledovanost, tak nemělo smysl je dělat ;) Oba ze zkušenosti víme, že když budeš chtít vidět gamesplay, tak ho najdeš okamžitě na cokoli. Dělat další totožný obsah asi časově nedává smysl (když čas jsou peníze ;)

      Já osobně nechápu, že dělají i longplaye, tolik hodin nejsem sám schopnej vydržet sledovat .. (jakkoli zábavní u toho jsou)

  • tomekbobek

    Také šťastné a veselé Vánoce. Díky za vaší práci!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit