Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn

    To Diablo je trochu overkill, vzdyt to vyslo pred 20 lety. 

    • No a? I tak to natřelo až na dvě všem moderním hrám 😉

  • unicz

    Redakční výběr i diskuse pod ním jasně ukazuje, jak bídný rok to byl...

  • diablo 2 ve hrach roku 2022? trolling


    pres 20 let stary sotvarpg (ve skutecnosti jen obycejnej hack n slash), to bud byl extremne bidnej rok nebo v redakci nehrajou rpg

  • 0011

    Za mě Shin Megami Tensei V, dohrávám 3. konec, vytknout tomu lze hodně od technické stránky přes některé questy, ale žádné jiné rpg mě letos tolik nebavilo, natož abych ho dohrál 3x za sebou.

    • radim.zaty

      Jak moc se tam musí grindovat? Nechci to hrát na jednodušší obtížnost, nebo kupovat "ulehčovací" DLC, ale zase nechci trávit hodiny grindováním, abych se posunul dále.   


      PS: Já vím, jsem lama, ale právě častá nutnost grindování je něco, co mi zhnusilo JRPG a jak ukázal Fantasian, jde to i bez toho. 

      • 0011

        No upřímně docela dost, ale nikdy jsem neuvažoval o koupení urychlovačích DLC, ale ostatní DLC mám všechny, ale souboje jsou taktické a naštěstí zábavné, je na nich postavená celá hra, ale příběh má taky. Na jednoho nepovinného bosse jsem si snížil obtížnost na Casual páč je to fakt zmetek postavy na levelu 99 a nechtěl jsem si překopat buildy podle nějakého návodu z netu. Jinak první dohrání 75 hodin, jsem u konce třetího a 120 hodin další průchody vždy s kompletním importem, takže jako nůž máslem a kdybych neluxoval znovu vedlejší questy tak je to mnohem míň. Herní mechanismy jsou solidní, od minulého dílu spoustu z nich streamlinovali takže například obchodník je jenom jeden, sortiment odemykáš herním progresem a vždycky je přístupný z každého fast travel pointu atd., z těch DLC je must have Artemis.

        Edit: víc než o grindu je to o tom jaké máš démony a jaké jim přes Essence fusion dáš schopnosti, je třeba nesmysl učit postavu ohnivé kouzlo, když si zlepšovat může jenom elektrické útoky, takže kromě bojování stravis hodně času fuzovanim čím dál silnějších démonů. 

  • 1. místo 

    Chronicles of Myrtana: Archolos

    kterej redakce už fakt snad zapírá nebo co

    • Maxianimal

      Mod na 19 let starou hru. Niche záležitost. To je snad ještě větší přestřel, než to Diablo.

    • tomekbobek

      Asi bych ho tam dal taky. Tvůrci opravili věci, co mě štvaly na originální hře a navrh přidali pytel nápadů s dobrým příběhem.

    • Veskoslav

      Mód pro Gothic II. Co tam máš dál?

      • On to neni mod. je to celá nová hra, jen na starym enginu. Původní hru ani neinstaluješ. A hraje se to fakt parádně. Pro fanboje jako sem já je to super zážitek, a pro n00bz je to přístupnější než původní hry. 

        Narozdil od reskinu Diabla si to myslim misto zaslouzi.

        • Veskoslav

          Ne. Pořád je to mód, pro který potřebuješ vlastnit původní hru. Není to samostatná hra, která by vyšla pod studiem atd. Bez vlastnicví GII to prostě nespustíš. Je jedno, že upravili, přidali, změnili, překopali. Stále je to "pouze" mód. Nic víc, nic míň.

          • Původní hru to nijak nemoduje, původní hra tam vůbec není. Jen to používá assety z jiné hry (g2). To je všecko. Nevim v jakym smyslu to je mod, snad je v právním, funkčně vůbec ne.

      • radim.zaty

        Tak on ten remaster Diabla 2 taky není nová hra, že ano :)

        • Veskoslav

          Taky tam nemá co dělat...

    • uher

      Vždyť to je mod ne?

      • neni, jen se to tak tvari. puvodni hru neinstalujes, je to nova hra, jen pouziva engine G2. A je to vymazleny.

        • uher

          Takže je to oficiální produkt herního studia puštěný do prodeje během minulého toku?

          • je to free produkt herniho studia co vyuziva assety a engine jine hry. po právní stránce je to na té hře závislý, efektivně ale ne. Modem rozumím něco co moduje (upravuje) nějakou hru. Tohle nic nemoduje, je to novej svět, nový postavy, novej příběh. Jestli něco tak je to DLC ;) ale podle mě je to vlastně jedno, jestli je nejlepší hra roku mod tak ať je..

            • uher

              Podle tebe to jedno je, ale to jaksi není kompatibilní s pravidly redakce 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit